Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Usb Pendrive gond leégett?

Usb Pendrive gond leégett?

Figyelt kérdés
Egyik asztali gépre rá dugtam az első usb-re 2 db prendrivet és azóta nem működnek! Talán rosszul volt be kötve és le égett?

2014. szept. 3. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A panel vagy pendrive nem működik?
2014. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a 2db pendrive :( Leégtek?
2014. szept. 3. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor abból az usb csatiból nem 5Volt jön ki az biztos.
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor kuka mind a 2.??? De ez minek a hibája?? Mert a hátsó usb-k jók! Fontós dolgok voltak rajtuk azért kérdem hogy lehet e használni még valahogy vagy ki kell dobni?!Más gép se látja egyiket se se tv,dvd stb.
2014. szept. 3. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nélkülözhetetlen adataid voltak rajta, akkor nézz a neten olyan céget, amelyik foglalkozik adatvisszaállítással/mentéssel.

Előre bocsájtom, ha megtudják oldani, a gatyád rá fog menni.

2014. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hátsó USB az-az alaplap tartozéka,alapból az alaplap tudja,hogy mi az,mennyi feszültséget kaphat,és mennyi kell ,ezért szabályoz.

A panelt te kötöd be,lehet ,hogy a feszültség több volt,mivel elvileg a panelban kellene szabályozni.

Viszont nekem már volt olyan,hogy a polcon tároltam ~ 3 hétig VGA-t (konyha mellett 1-2m-re lévő polcon) ,majd mikor bedugtam elvileg párás/vizes volt valahol.

Én persze egyből a VGA hibájára gondoltam,de garanciahelyen megállapították.

2014. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor kuka! Azért annyira nem fontos! Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 3. 15:42
 8/8 Tengor ***** válasza:
Lehet rosszul bekötni az USB-ket, amitől aztán az eszközök tönkremennek. Nézd / nézesd meg a bekötést!
2014. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!