Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hlye reklámokat hogyan lehet...

Hlye reklámokat hogyan lehet kitenni?

Figyelt kérdés

Naszóval, egyáltalán nem vagyok jártas a program világban, ill semmi ilyennel kapcsolatban, béna vagyok, ehhez, meg nem is érdekel,

a laptopomon van egy játékom, ami biztonságos, de tegnap fedeztem fel, hogy lassult a gép és mindenhol igen, itt is kijönnek reklámok, ha kattintok legelőször akkor is a neve DIGI DOCKET ads, ****** idegesítő, a gépemből már minden nem odaillő ki lett installálva, nem tudom még hol keressek

szóval mit tudok ellene tenni?most húztam a REVO uninstallert, ez sem használt, pedig már úgy örültem, hogy az előző sz***ságtól megtudtam szabadulni

Légyszíves valaki segítsen ez ügyben, mert már kicsit idegesít ez a ***** ****!!



#reklám #vírus #PC #ADS #laptop #digidocket #nemtv
2015. febr. 25. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

futtasd le valamelyiket/mindkettőt:


[link] (engedélyezd a beállításokban a rootkit-ek keresését)


[link] (aktiváld a beállításokban a Free License-t egy email-el)

2015. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+ használj AdBlock kiegészítőt a böngésződben.
2015. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi köszökösziköszi :-)
2015. febr. 25. 15:39
 4/8 A kérdező kommentje:
és azt hogyan?
2015. febr. 25. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennél az adblocks-nál meg csak annyi jön ki, hogy hozzáadás és kész nem történik semmi
2015. febr. 25. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg. Add hozzá a böngészőhöz. Onnantól kezdve egy vagon reklám már nem fog látszódni a honlapokon. :)
2015. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most még a Malwarebytes keres
2015. febr. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!