Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra telepítettem a chrome-ot,...

Bacsi77 kérdése:

Újra telepítettem a chrome-ot, és azóta agyba-főbe dobálja fel minden oldalon a reklámokat, pedig a felugró ablakok is tiltva vannak. Hogy lehet ezen a problémán segíteni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
adware! ehhez használd a malwarebytes free-t!! telepítsd fel (végén vedd ki a pipát, mert nem akarod a pro-t kipróbálni) irtsd le a kártevőket és ha már nem dobálja föl az ablakokat akkor tedd fel a reklámblokkolót: adblock plus
2014. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az adblock-ot felraktam,nem használt. Comodo van fent,eddig nem volt vele gond,de akkor leirtom ezzel,amit írtál.
2014. okt. 30. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
az adblock az reklámblokkoló (sajnos) sokan erre a problémára is azt javasolják, de nem kell nekik hinni. az nagyon jó arra amire kitalálták: a tolakodó hirdetéseket blokkolja a weboldalakon, sőt megvéd a közösségi hálózatoktól is. de ezt a gépeden működő vírus féleség okozza.
2014. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a malwarebytes-ot,karanténba rakott kb 500-at, utána raktam fel az adblock-ot,így már fasza:) Ezer hála és köszönet:)
2014. okt. 30. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
adblock-t nem tudom letölteni! (1 ikon és a telepíteném keresi, vagy maga akarja...?) Nem tölti le rendesen, de mi a bibi?
2014. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!