Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van 2 laptop. Az egyiket...

Van 2 laptop. Az egyiket leejtette a gyerek, es tonkrement a vincsi benne, es a kepernyo. Eddig is TV-re volt rakotve, es most is erre kene. Valami megoldas hogy feltelepitsem az uj vincsire a win7et? De a TV-n addig nem latni amig nincs telepitve.

Figyelt kérdés

Valamennyire ertek a szamitogepekhez, de ugy emlekszem hogy nem lehetseges masik laptopon feltelpiteni es atrakni mert nem teljesen ugyan azok a periferiak, igaz?

Valami otlet?


2014. szept. 21. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vincsi? Nem tudok segíteni, de azért lávcsi. Legalább 10 különböző helyen leírták a rendszertelepítés folyamatát. Ne várd azt, hogy leírom ugyanazt, ami már lett írva sokszor. Használd a keresőt. Puszcsi.
2014. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
250 karaktert engedelyez irni. Eletemben eloszor tettem fel itt kerdest, es valahogy roviditenem kellett. De ha ugy jobban tetszik ertsd: vincsi = winchester, HDD, merevlemez, stb... Ekezetet meg nem tudok irni, mert angol a gep, ezert is elnezeseteket kerem. Koszonom.
2014. szept. 21. 18:31
 3/5 CspCsj ***** válasza:
Az analóg VGA/D-SUB kivezetésen keresztül működnie kellene. Próbáld monitorral ha a TV-n nincsen VGA bemenet.
2014. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben rákerestem a neten, VGA-n valószínűbb, de a TV-vel HDMI-n is működőképes lehet. Legyen minden kikapcsolva és a tv csatlakoztatva a laptophoz. Majd a tv-t kapcsold be és állítsd arra a bementere, amelyikre a laptop csatlakoztatva van. Ezután kapcsold be a laptopot és azonnal hajtsd le a kijelzőt. Ha a felépítés lehetővé teszi, lehajtott kijelzővel kapcsold be. Állítólag ilyenkor a kimenetek lesznek az elsődlegesek és lesz a külső monitoron/tv-n kép.

Másik eszközön megpróbálhatod telepíteni, az alábbiak szerint: feltelepíted, a fájlok másolása után kéri az újraindítást. Ezt ne engedd, kapcsold ki (5s-ig tartsd nyomva a bekapcsológombot). Ezután tedd át a törött kijelzős laptopba, majd indítsd el. Így működhet, de ha már csak egyszer is elindul a másik gépen a rendszer, ahhoz a hardverhez lesz beállítva a Windows, másik gépen biztosan nem fog menni.

Az első vagyok és bocsi az előbbiért, félreolvastam. Azhittem a telepítés nem megy, csak később láttam a kijelzőproblémát.

Ha adhatok egy tanácsot, a kérdésed legyen konkrét, magyarázat nélkül: Hogyan telepíthetek rendszert egy törött kijelzős laptopra? Nem látok rajta semmit. Ennyi elég a kérdésbe, minden más mehet a leírásba.

2014. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitokesz valaszokat. Majd megprobalom a leirtak alapjan, es irom a fejlemenyeket. Hozzateszem, en se vitaba akartam szallni, csak van igy is eleg problema, es ingerult vagyok. Meg egyszer koszonom! :)
2014. szept. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!