Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 Win Xp dual rendszer...

BélaXY7 kérdése:

Win7 Win Xp dual rendszer miért nem tudok választani?

Figyelt kérdés

Win 7 mellé feltettem win xp-t mert a laptop jobban bírja. DE! Indítom gép nem tudok választani.

msconfig és boot.ini ott kellene hogy legyen azt hoiszem választási lehetőség de... nincs. Megtudom oldani kézzel is gondolom csak... mit kell beírni?



2014. aug. 7. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem alapból a win7 volt fenn.

Asztali gépen ahol anno először xp majd külön feltettem mási kmeghajtóra a win7et akkor ott ott is volt. Win7 vagy korábbi windows verzió indítása. Azt kiállítottam msconfigban. De azt win7 alatt.

2014. aug. 7. 14:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Először a régebbi rendszert kell feltenni, aztán az újabbat. Fordítva nem egyszerű, mint láthatod. Meg lehet oldani. Javítsd ki a Windown7-et a Windows7 telepítővel, aztán az Xp nem fog elindulni. Ezt pedig egy programmal már 7 alól meg lehet oldani, de jelenleg meg nem mondom a program nevét.

Javaslom a Google használatát.

2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Windows XP (újra)telepítése Vista/7 mellé ... erre keress.
2014. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezaz, ez a program amire gondoltam.
2014. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösztök!
2014. aug. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!