Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GIMP-ben próbálkozom olyanna...

A GIMP-ben próbálkozom olyannal, hogy az egyik ember szemét és orrát szeretném ráilleszteni egy másik ember arcára, de az méretbeli különbségek miatt mikor beillesztem, akkor kb. három szeme és két orra van a delikvensnek. Hogyan tudom felnagyítani?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a "Helyben beillesztés"-sel is, de ott sem működik. Nem tudom megfogni és kicsit széthúzni, hogy a beillesztett szem és orr kitöltse a másik arc azon részét. Segítsetek légyszi, hogy tudom ezt megoldani?
2014. jún. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az átméretezési eszközzel próbáltad?
2014. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. Szóval a méretbeli különbség annyit takar, hogy az a kép, amelyikről a szemet és az orrot szeretném másolni kisebb, mint a másik. Köszönöm, ha segítetek.
2014. jún. 26. 15:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Nézet/Nagyítás-on kívül nem találtam mást. Pontosan hol van ez az átméretező eszköz?
2014. jún. 26. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

com/u/14078600/Screenshot_20140626_1366_768_5697.png

2014. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Atya éééég! Sikerült. Nagyon köszönöm!:)
2014. jún. 26. 15:59
 6/7 tabaki ***** válasza:
Ugye, a beillesztett részeket külön rétegre tetted, hátha még később is kedved támad módosítani?
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, de ezentúl ha buherálok egy képet, akkor így fogok tenni. Majd kicsit jobban összeismerkedek a GIMP-pel is. Köszönöm a tippet.:)
2014. jún. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!