Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nincs vmi beállitás az avaston...

Nincs vmi beállitás az avaston belül hogy gyorsabb lehessen a gép? Mármint olyanra gondolok h ne ellenőrizzen olyan gyakran vagy nemtudomén:S

Figyelt kérdés
Nagyon lassu a gépem és tuti h az avast virusirtó miatt van mert egy ideig nem volt rajta és sokkal gyorsabb volt cs ugye jöttek a virusok meg minden.És ahogy ujrarakták a gépemet ezt a progit ujra rárakták mert sokmindenki szerint ez leghatásosabb virusirtó...De annyiraaaaa lassúúú a gépem tőle:(
2010. jan. 1. 23:30
 1/2 anonim válasza:

Régebben én is Avastot használtam, biztosan be lehet állítani, hogy csak naponta/hetente stb. ellenőrizzen vagy frissítse magát. Az én gépem is lassú (kevés memóriája miatt kevés program futhat egyszerre), ezért utánanéztem, és az elterjedtebb vírusirtók közül a NOD32 gépigénye a legalacsonyabb. Szerintem érdemes lenne áttérned rá, mert ingyenes (30 napig használhatod, aztán egy újratelepítéssel ismét 30 nap próbaidő, s így tovább), magyar nyelvű, és ennek a folyamatait (ellenőrzés, frissítés) is lehet ütemezni.


Ja, még valami: nincs olyan, hogy leghatásosabb, legjobb vírusirtó. Egy átlagfelhasználó nem tud különbséget tenni köztük.

2010. jan. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Avast akárki bármit is mond,fogja a gépet valamilyen szinten... :-)
2010. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!