Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha átváltok Bitcometről...

Ha átváltok Bitcometről uTorrentre a torrentfeltöltést tudom folytatni?

Figyelt kérdés

És ha igen hogyan csináljam?

Mert a filmeket amiket letöltöttem anno Bitcomettel folyamatosan seedelem vissza, de szeretnék váltani uTorrentre.

uTorrenttel is megtudom nyitni a mappáim közül a letöltött filmeket, de nem folytatja a feltöltést hanem újra elkezdi letölteni.


2009. dec. 31. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod csinálni, úgy kell csinálni, mint amikor letöltenéd a fájlt, csak azt a mappát add meg, ahova már korábban letöltötted.
2009. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2009. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt a mappát adjam meg????

HOgy gondolod, mert én nem értem sajnos....

De a második válaszoló alapján akkor most tényleg nem tudom hogy lehet e vagy sem?

2010. jan. 1. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Az uTorrentben add meg letöltési mappának azt ahol a seedelendő dolog van,aztán nyisd meg a torrentjét,hátha.

Amúgy meg ne csinálj ebből nagy ügyet.Használhatod a két programot párhuzamosan is.Az új letöltéseket kezd az új programmal,a seedet folytasd a régivel.

2010. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy teszek, amiket leszedek azt már uTorrenttel, a többit meg majd lassan vissza seedeli a bitcom.

2010. jan. 2. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!