Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hard disk csere után hogy...

Hard disk csere után hogy kell a drivereket visszatelepiteni?

Figyelt kérdés
Minden driverem megvan külső disken, de nem tudom hogy rakjam vissza a laptopra, mert meg nem csináltam ilyet. Szervizbe cserélték a hard disket garanciába, de ott nem rajnak vissza semmi programot.
2014. máj. 10. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem ez a területed... amennyiben több mint 20IQ-d lenne,mint a föld 99%-anak,te is képes lennél rá,mint a legtöbb átlagember....


3-4 kattintáshoz nem kell diploma...

2014. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hogy tolsek le linket es tegyem a gepre, ha semmi nem megy rajta. Amin most irok az egy teljes masik gep. Megirtam a driverek megvannak, csak nem tudom rahelyezni a gepre ami javitva volt. Mit nem lehet ezen erteni?
2014. máj. 10. 17:25
 13/20 anonim ***** válasza:

Szóval van egy laptopod,de azt se tudod milyen?

Az úgy ügyes...

2014. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Áthelyezni drivereket?

Másik gépről egy olyan laptopra amit nem is tudsz hogy mi?


Ekkora amatőrséget,tudod mit... neked nem kéne ilyesmiket csinálni mert a végén a Windowst is elbaxod...

2014. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Acer E1-571G. De meg mindig nem tudom hogy fogom rarakni a drivereket, ha net kapcsolat sincs a laptopon. Masik geppel nem tudok letolteni, mert ceges es az nem enged semmit letolteni, szoval csak korabbi elmentett drivereket tudom rarakni.
2014. máj. 10. 17:29
 16/20 A kérdező kommentje:
Nincs Windows se a gepen, igy hogy tudnek azzal is barmit elrontani?
2014. máj. 10. 17:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne mozgass semmilyen drivert sehova....


A gépedet majd ha megkapod,felrakod a Windowst

(ha nem lesz rajta operációs rendszer)


Azután pedig felrakod rá a drivereket,amennyiben van pár perc türelmed,linkelem hogy kell-e valamit egyáltalán,mivel nem mindig kell....

2014. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Tudod mit,értetlen vagy és én ezt a kérdést így hanyagolom is....


A kibaxott merevlemez csere után felrakod a Windowst azt jóvan"!!!

2014. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ertetlen csak nem ertek hozza. Sose csinaltam ilyet es nem ismerek senki szervizest aki megcsinalna. Biztos vagyok benne, en is tudnek olyanra valaszt amihez mas tok hulye. Nem az IQ mulik ki mihez ert vagy nem. Sose volt ilyen gondom, hogy a 2 honapos gepem igy tonkre ment, aztan azt se tudom honnan es hogyan rakjak ra barmit, mint magyar Windows, Word stb. Itteni szervizbe meg magyar gepet se lattak, nemhogy barmi segitseget kapnek.
2014. máj. 10. 17:36
 20/20 anonim ***** válasza:

Windows telepítésekor lesz egy csúszka,rákkatintasz és kiválasztod Language: Magyar

Vagy valami hasonló... és akkor a Wordod is nagy eséllyel magyar lesz... -.-"

2014. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!