Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hard disk csere után hogy...

Hard disk csere után hogy kell a drivereket visszatelepiteni?

Figyelt kérdés
Minden driverem megvan külső disken, de nem tudom hogy rakjam vissza a laptopra, mert meg nem csináltam ilyet. Szervizbe cserélték a hard disket garanciába, de ott nem rajnak vissza semmi programot.
2014. máj. 10. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Új merevlemez,minden adatod törlődött a gépről ha az volt az egyedüli meghajtód...


Azt ajánlom hogy szerezz be egy operációs rendszert....


Valamint,az alap driverek megfelelőek mindenre.

2014. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mármint,minden hétköznapi jellegű dologra, pl. netezés....

Ezek a driverek a Windows-ssal jönnek,de ha leírod a videókártyád gyártóját/típusát,írok egy linket ahol letöltheted,bár ha nem játszol teljesen fölösleges.

2014. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amúgy,ha megfizeted biztos felraknak minden 'programot',azaz drivert :)
2014. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a kerdesemre kaptam valaszt, mert massal en is fel tudom rakatni. Kulfoldon vagyok es itt eleg borsos arat szamolnak fel meg egy-ket program telepitesre is.
2014. máj. 10. 17:04
 5/20 anonim ***** válasza:

Ezek a driverek a Windows-ssal jönnek,de ha leírod a videókártyád gyártóját/típusát,írok egy linket ahol letöltheted,bár ha nem játszol teljesen fölösleges.



Látsz? Olvasni tudsz? MILYEN HARDWARED VAN...?!?!?!

2014. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha ennyire b.lf.sz vagy hogy meg se tudod mondani mi a f@xom driverek kellenek neked.....


Milyen laptop uram istenem?

2014. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jatszani sosem szoktam. Amikor bekapcsolom a gepet csak flopy-t ker, semmi mast nem ir ki. Teljes ures. Nem tudok megnezni semmi tipust igy.
2014. máj. 10. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
Tudod,segít neked a halál mert ha linket küldök a letöltéshez,még arra is képtelen vagy hogy megnyisd majd 2x rákattints arra hogy tovább,majd hogy befejezés.....
2014. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor milyen drivert akarsz?

Mondjad már el.... Semmit se tudok a gépedről de te drivereket akarsz rá?

2014. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok b.fasz, lehet te nagyobb vagy. Nekem nem ez a teruletem, sose csinaltam ilyet. Lehet van harom diplomam, de nem ebbol, szoval ha valaki nem tud segiteni akkor inkabb serto dolgokat ne irjon. Koszi
2014. máj. 10. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!