Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy videó mögé hogyan tudnák...

Egy videó mögé hogyan tudnák rakni hátteret? (lent)

Figyelt kérdés

egy olyan programra lenne szükségem ami ezt megtudná csinálni hogy felveszem magam pl. a szobába és körbevágnám magam úgy hogy a szoba ne látszódjon csak én. Ezután pedig betudnám magam rakni egy mozgó háttérbe legyen az egy film vagy akármi.

Ha valaki valamit tud erről a témárol az légyszi írjon !

Előre is köszi mindent.:D !!



2014. márc. 25. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ezt a sony vegas pro-val meglehetne csinálni az külön előny lenne mert az már megvan nekem :D !
2014. márc. 25. 19:26
 2/4 tabaki ***** válasza:

Szerintem ez nem fog menni gyötrelmes kézi munka nélkül. A program számára nem sokat jelent, hogy ki vagy te, és mi a szoba, ez mind ugyanolyan képi információ. Arra nyilván a SV is képes (én nem ismerem, de jó program), hogy egy színben/tónusban tőled eltérő sima hátteret megkülönböztessen tőled, sőt a színértékek tól-ig beállításával az sem baj, ha a háttér színe nem tökéletesen egyforma. De ha ott bútorok, ajtó-ablak, képek, fogas van a szobában, azt a program nem fogja a háttér részének tekinteni, hiszen mindezek az ő ítélete alapján inkább rád hasonlítanak.

Ha kellő elszántság szorult beléd, képkockánként is körbevághatod magad (másodpercenként minimum 24 kocka, de manapság inkább több). Ezt emlegettem az első mondatban.

Akárhogyan is éred el, az a cél, hogy egy a te figurádtól teljesen eltérő színű, sík háttered legyen, onnantól fogva valószínűleg minden nagyon egyszerű lesz, a programban vélhetőleg beállíthatod, melyik színt ne lássa (ott az alulra tett háttérkép látszik), ha azt nem is tudom, hogy a Sony Vegasban ez hogyan megy.

2014. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
AVS Video Editor
2014. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Camtasia Studio 8
2014. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!