Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire stabil és megbízható...

Mennyire stabil és megbízható a DIGI internet?

Figyelt kérdés
Éppen csomagváltás előtt állok mert lejár a T-home hűség, és a digi sokkal olcsóbb netet biztosít, viszont számomra nagyon fontos hogy stabil legyen a kapcsolat, ne legyenek kimaradások, stb. Egy-két kivétellel a t-home ennek megfelelt, de a digiről régebben azt hallottam hogy megbízhatatlan, ez azóta javult vagy továbbra is ez a helyzet?

2014. márc. 11. 10:40
 1/4 soccerway ***** válasza:
Itt stabil nincs vele gond.
2014. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt is stabil,nincs vele gond es regen se volt!

Az hogy neha nincs internet az barmelyik szolgaltatonal elofordulhat,de eddig diginel nagyon nagyon ritkan fordult elo ilyen is.

2014. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt vele problémám, és a névleges sebesség is megvan.
2014. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Én is beszálok a méltatók sorába.


Csak jókat, tudok mondani róla, kimaradásts még egyszer sem vettem észre, és a sebességet is tartja.


Érdeklődj utánna milyen internet lenne a diginél ha azt választanád (ha optikai kábel közel van, akkor nyugodt lehetsz)


Üdv.

2014. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!