Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan, honnan rendelhetném...

Hogyan, honnan rendelhetném meg ezt? (külföndről)

Figyelt kérdés

Már évek óta szeretnék egy plüssöt rendelni, de nem tudom hol lehet még kapni, illetve, hogy melyik oldalról érdemes rendelni. (hisz nem egy csomag zsebkendőt szeretnék találni a csomagban)

Melyik oldalak megbízhatók? Nagyon fontos lenne! :(

Így néz ki a plüss amit rendelni szeretnék (van több féle, de azok csúnyák ><') [link]



2013. dec. 31. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*külföldről
2013. dec. 31. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan boltot ahol fizethetsz paypal-al. Ilyenkor a pénzed visszaszerezheted ha átvernek.
2014. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

PayPal? Valaki elmagyarázná, hogy hogy működik? Tudom, hogy mi az, de nem tudom, hogy hogy működik PayPal-al való fizetés, pénzrátöltés.

Igaz, hogy megnézhetném a PayPal oldalán, de egy tapasztalt ember magyarázata jobban érdekelne! :(

2014. jan. 1. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy beírhatnád google-be egy csomó helyen le van írva magyarul is.. elég egyszerű dolog
2014. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de egy tapasztalt ember segítsége tényleg jobb lenne. :( Meg kellene győznöm a szüleimet, hogy csináljanak egy paypal-t, de eddig nem sikerült. Nem igazán bíznak benne :/
2014. jan. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!