Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KGB spy segítség?

KGB spy segítség?

Figyelt kérdés

azt hogy tudom beállítani h e-mail-t küldjön nekem?

Azaz hogy tudom megnézni az SMTP host-om illetve mi az a port és milyen szerepe van az accountnak és a jelszónak?

A küldő e-mail-t miylen fiókról (gmail,freemail stb...) érdemes/lehet küldeni?



2014. febr. 25. 22:16
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve aktív állapotba újraindítás után is automatikusan megy?
2014. febr. 25. 22:20
 2/5 Tengor ***** válasza:
21%

Hogy akarsz kémkedni, ha buta vagy használni a programot?

Szép lett volna, ha a 007-es beül a szuper kocsijába és elkezd rinyálni, hogy ő ez nem is tudja vezetni!

2014. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a "hasznos" választ én nem vagyok olyan zseni mint te hogy úgy születtem hogy mindent tudok, jutalmaztam piros pacsival
2014. febr. 25. 22:41
 4/5 Tengor ***** válasza:

Jaj ne, piros pacsit kaptam :'(

Nem szégyen ha nem vagy zseni, sokan élünk még így a földön. De hogy a keresőt nem tudod használni, a mai világ ezen részén az már bizony gáz.

A program használata nem legális. Annak sem adunk tanácsot, aki azt kérdezi, hogy a pajszer melyik felével kell benyomni a bejárati ajtót.

2014. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

de nyílván te tudod, és te még "soha nemloptál autót"

de mind1 hadjuk túl egyszerű lenne leírni kötekedés helyett, igaz?...hát ez van

2014. febr. 25. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!