Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb a windows vista...

Melyik a jobb a windows vista a windows 7 vagy a windows 8 és 8.1?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 17:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

mai nap kerdese kategoria ;-)))


szerintem, igen...

2014. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
?
2014. febr. 16. 17:41
 3/29 anonim ***** válasza:
8 és 8.1 szerintem. :)
2014. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

kinek a pap, kinek a papne


en xp parti vagyok,win 8.1-t hasznalok es linux disztrokat tesztelgetek


kerdesed homalyos ..

2014. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
xp? Persze, ha szeretnél egy elavult, alacsony biztonsági szinttel rendelkező op rendszert a gépedre, amelyhez a támogatás 2014. április 8 után végleg és teljesen megszűnik, akkor én is ezt ajánlom... Egyébként nem.
2014. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

#5


hehe ,nem ajanlottam semmit ...


mondtam ,hogy ez a nap kerdese


es jonnek ra a nap valaszai is :-)))))

2014. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 SimkoL ***** válasza:
32%
Gondolom akik Win 8 és társait használják úgy vannak mint a gyerekek az oviban - bee nekem ez van... - Aki komolyabb dologra használja a gépet az a célszerűség alapján választ. Mivel én Delphi 7-ben programozgatok ezért nekem az XP a nyerő. Nem beszélve arról, hogy egy kisebb gépen is simán elketyeg és az évek során bebizonyította, hogy stabil. Hogy megszűnik a támogatása ? na és akkor mi van. Egy régi gépen mai napig is Win98 fut, zenegépként használom. Sőt a volt munkahelyemen DOS alatt futott sok program stabilan még az XP megjelenése után jóval. Száz szónak is egy a vége: a cél határozza meg az eszközt.
2014. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

na egy ertelmes valasz


mondjuk xp ala nem adnam ...linuxban ,egy virtualboxban kivaloan helyt all az xp ,pont arra jo amire kell

2014. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Igen aki modern szoftvereket használ a gépén az biztosan csak azért teszi hogy felvághasson vele, aha értem... Hát nem! Az újabb Windows -ok sokkal gyorsabban bootolnak, sokkal biztonságosabbak és a hardvereket is sokkal jobban kihasználják, így nagyobb "hatásfokkal" tud dolgozni a géped pl játék közben.

Az XP-t használók már ma is majdnem ötször nagyobb eséllyel fertőződnek meg, mint a Win 7-esek és 8-asok. Ja és jöttél azzal hogy hát nem gond hogy nincs hozzá támogatás... Tehát úgy gondolod hogy nem gond hogy az újonnan felfedezett biztonsági rések már nem kerülnek javításra és így az op rendszer biztonsági hibáit kihasználó rosszindulatú programok 3 perc alatt bármit elemelnek a gépedről? Nehogy azt hidd hogy egy valós idejű vírusvédelem majd orvosolja ezeket a hibákat, ezek a programok úgy lettek megírva hogy könnyedén kikerülnek bármilyen antivirus szoftvert...


Összefoglalva:

- A windows xp nem biztonságos

- Lassabban bootol mint modernebb társai

- A hardvereket sem használja ki maximálisan


De persze ha olvasgatni akarunk az interneten arra még talán elmegy, másra nem! Játékra és egyéb - a gépet komolyabban igénybe vevő - munkára/szórakozásra nem alkalmas.


Ha van rá lehetőség, törekedjünk biztonságra nemde? Miért kell az xp -t éltetni? A Win 8 sokkal jobb.

2014. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

"..Az XP-t használók már ma is majdnem ötször nagyobb eséllyel fertőződnek meg, mint a Win 7-esek és 8-asok.."


Ez kicsit téves.Utána kellene járni a dolgoknak és Te is tudnád,hogy legtöbb vírust manapság most már a 7 és 8-ra írják,mivel ezeket használják jobban,új gépek ezekkel a rendszerekkel járnak (bár akinél..)

Olvas,járj utána csak..

2014. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!