Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb XP vagy Vista? És...

Melyik jobb XP vagy Vista? És miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Vista egy nagy szar! XP sokkal jobb, de ajánlom az XP kisöccsét, a 7-est sokkal okosabb:) de a gépigénye is nagyobb
2013. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem nagyobb a gépigénye...


Ráadásul nem a kisöccse. xD

2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
A Vista azért nem jó, mert nehezen lehet kezelni.
2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem XP. Sokkal jobb, kevesebbet zabál a gépből, átláthatók a funkciók. Vistanál nem tapasztalt jó dolgokat, szerintem laggos, több memória kell neki... XP vagy Vista akkor egyértelműen XP mellett döntenék. De ha megvan a megfelelő configurációd akkor akár inkább sőt leginkább a Windows 7-et ajánlom. Azt látom masszív op.rendszernek, persze megvannak a hibái de megéri felrakni.
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy ? Fiatalabb nála, ezért neveztem a kisöccsének, és "nem" nagyobb a gépigénye :) csak tudod a 64 bites XP 1,5 GB-al eljátszadozik WIN 7 ultimate meg 4 gb -al érzi jól magát,
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Ízlések és pofonok nekem volt Vista Xp-m Most Win 7 64 bit ultimatem van mind3 mal megvagyok elégedve de szerintem egy hajszállal az xp jobb.
2013. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

A hülye az te vagy öcsém, mert ku*va tapasztalatod nincsen.


Egy 64 Bites Win7-nek elég 2GB DDR2 800MHz RAM.


Na ennyit erről.

2013. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És az, hogy mindenkit lepontozol, az a marhaságaira nem megoldás.
2013. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A Windows XP már NEM támogatott operációs rendszer, ezért nem ajánlom. A Vistát sem, mert nagyon zabálja a gépet. A Windows 7 a nyerő, de tényleg, ha egy átlagos mai gépre felrakod, nagyon szépen gördülékeny rendszert fogsz kapni.
2013. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

#7: Nem elég, hogy sötét vagy a témához, még rá is teszel pár lapáttal...


"Win7-nek elég 2GB DDR2 800MHz RAM"

Képzeld XP tizedével beéri. Már telepítettem 128MB-os rendszerre is, és megfelelően működött.


Amúgy össze se lehet hasonlítani a kettőt (kérdés pedig Vista és XP-ről szól), teljesen más korszak operációs rendszerei.

Nagy általánosságban erősebb gépre jobb a Vista, míg gyengébbre, ami nem használná ki, arra a programok által jobban optimalizált XP.

2013. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!