Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb XP vagy Vista? És...

Melyik jobb XP vagy Vista? És miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

"Nem elég, hogy sötét vagy a témához, még rá is teszel pár lapáttal... "

(Indokolnád?)

Tapasztaltad te gyökér?:'D

Mert én elég hosszú ideig nyomtam úgy...


Miért tettem rá egy lapáttal?

Mert hülye vagy és nem vagy tisztában a valós gépigénnyel?

Ki nem sz@rja le hogy az XP a tizedével is beéri? xD


Olvassál már kicsit visszafelé is te nagyon beteg... Vajon miért mondtam azt amit mondtam? Mert egy valóban hülye valótlanságokat állított...


Te kis agyf@szjankó xD


A hülye idióta te vagy...:)

2013. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi setét elmét.... Jókat kacagtam :"D


Tisztázzuk...

XP volt a legelterjedtebb, majd jött a Vista, és a Windows 7...

Xp-vel annyi volt a gond, hogy csak maximum 2magos processzort támogat, és max 2GB ram-ot.

Vista egy stabil, jó rendszer, de erősebb gép is kell neki!

1GB ramot vígan felfalja, és nem árt egy 256os videokártya sem a kinézethez.

Windows 7 kis gépigényű stabil, egyszerű, átlátható rendszer.

Volt egy kicsi gépem, celeron 1.7 GHz, 512MB ram, és 128as VGA.

Simán futott, és nem is laggolt.

Remélem tudtam segíteni pár emberen...

2013. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Rajtad is lehetne:(
2013. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
bírom hogy te ilyen f@szagyerek vagy 26% xD
2013. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

XP,ami meg tamogatott.De ha mar nem lesz az,akkor is rengetegen fogjak hasznalni regebbi gepeken.

Win7 igenyesebb.Egyik valaszolonak irom,hogy 64bites rendszert 4GB vagy tobb rammal ellattot gepekre illo,illetve kell is felrakni.Az alatt csak is 32 bitest hasznalnak,maskep ez miatt is lehet lassu egy rendszer stb dolgok.Tessek tajekozodni.

2013. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja a 32 bittes rendszerhez minimum 2gb ram kell de a 64 bittes windovs hoz 4 ram kell minimum mert az az alapköveteménye. mostmár ddr3 as ramokat ajánlanak . A Kérdésre hogy melyik jobb Xp vagy vista ? Én azt mondom a vista az jobb ara ugye a microsoft még adja a 9 es internet explorer böngészöt az xp re meg nem és gondolom mást se de ha számitógép üzletbe kiván a zisztelt kérdezö windovst venni akkor már csak win 7 illetve win 8 at tud venni de akkor inkább a win 7 annak is elég akora gépigény mint a vistának meg egy picivel kevesebb kel a win 7 nek.
2013. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy elég érdekes a kérdés, Windows XP vagy Vista? Ég és föld a kettő. A Windows 7 tényleg nincs itt, azt nem is értem, mert Windows 7 mindkettőt lenyomja, még az újonnan megjelent Windows 8-nál is jobb szerintem. De visszatérve az eredeti kérdésre Windows XP mindenképpen a két OPrendszerből, de ha lehet inkább Windows 7, ha van rá lehetőséged.
2013. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen mert elöbb utobb ugyis válltanunk kell az újakra az xp és vista már a temetöbe van, ugyanis én szeretem volna vistán az internet explorert 10 re frissiteni csakhogy minimum win 7 sp1 kell. Ara azt mondták számitástechnikusok ara még egy jó darabig lesz támogatás.
2013. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
aztak*rva mi van itt?
2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Akinek nincs gepe win7hez es nem is engedheti meg maganak a cseret az igen is sokaig xp-zni fog....Vagy meg annal tovabb is.

Egy 512 MB vagy 1 GB ram-al elatott gepen nem a legjobb a win7.

2013. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!