Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játékok szempontjából melyik...

Játékok szempontjából melyik a jobb a Windows7 vagy a Windows8?

Figyelt kérdés
Gép: Asus K75VJ-T2206D Gépről link: [link]

2013. ápr. 6. 19:34
 1/10 anonim válasza:
az én véleményem szerintem a windows7.
2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tamasoft ***** válasza:
u.a.
2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 8 gyorsabb, de a franc se tudja, hogy játéknál mi van.
2013. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Windows 8 a windows 7 egy fos. valószinü játékoknál is jobban müködik. Nekem nincs gond a win 8 cal. A win 7 el viszont meggyült már a bajom párszor.
2013. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 igaza van a win 7 szar tiszta lassú volt nekem most nekem windows 8.1 van
2014. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látod Maty2000 felhasználó ? Természetesen az igazat mondtam meg a windows 7 röl tudod én világéletembe utáltam. Egyszer még az elsö gépemnél mert ez a 3 már egy ismerösöm ajánlota a windows 7 et mert összeomlot a gépemen az xp. Én belementem a windows 7 be jó legyen. Akkoriban még nemvolt internetem szóval csak rátelepitet játékok futotak rajt de mihest internetet kapot a windows 7 aba a pillanatba kemény szivatás áldozata letem. A letöltéseim megszakoadtak meg a windows se akart a végén leállni. A windows 7 el szombathelyen a ceo jól átvágot mert én vistával szeretem volna telepitetni az ezelöti gépem és win 7 et raktak rá. A windows 7 nél még a mai napig is jobb a vista. A windows 7 a microsoft legszarabb windows sa Istenitsék csak a facebook oldalfal ami jelzi ki van fent ismerösöm win 7 alat a fal kosz szürke na ennyit a 7 röl. Nekem is windows 8.1 em van azzal semmi gondom nincs normálisak rajt a szinek és levan hozzá töltve a start8 startmenü pont ugynéz ki mint a 7 csak mégis normálisan. Igen és a windows 7 et semmikép nemszabad megvásárólni 30 ezer ft okért meg drágában öreg windows az már ugyanis 2009 es. Na meg majd ha kijön a windows 9 akkor a microsoft kezdi leszarni a 7 est mint vistások se kapnak például internet explorer 10 - 11 böngészöt. Jólteted hogy windows 8.1 mellet döntötél azzal nemlesz gond jódarabaig. A 7 es meg egy lassú szar használja a Ceo meg akit betudnak etetni
2014. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet szar, ha világszinten a 2. leghasználtabb Windows. És a bankok is Windows 7 mellett teszik le a voksukat.
2014. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tamasoft ***** válasza:
Egész biztos sokat is játszanak a bankban, tekintettel arra, hogy a kérdés mire irányult.
2014. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem játékra értem, de vannak aki rendszerszinten leszarozzák a 7-et.

Játékterén a 8/8.1 viszi a pálmát.

2014. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de a bankok nem játékra használják a windows 7 tet amugy igaza van TOMAZIA felhasználónak le szarják a hetest ha ki jön a windows 9 a windows xp helyire win9 jön !
2014. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!