Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Simcity (5) -ben hogyan lehet...

Simcity (5) -ben hogyan lehet növelni az ipar technológiai szintjét?

Figyelt kérdés
Van egy 85.000 fős városom általános-, közép-, és főiskolával. Az oktatási szint már a legmagasabb, 5-ös szinten van, de a technológiai szint még nullán. Mi lehet a probléma? Főiskolánál már közepes tech. szintű gyáraknak kellene épülniük.

2014. febr. 14. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos úgy lehet csak ahogy leírtad iskolákkal, talán várnod kéne egy kicsit hátha akkor helyre áll.
2014. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 15. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, még így sem fejlődnek. Egyik iskolám sincs megtelve, a fejlettebb épületeket, például a processzorgyárat és a fogyasztói elektronikai üzemet mellé építettem, a főiskolát a gyárak mellé tettem és még van ott 2 könyvár és egy repülőtér is, amihez csak teherszállítási raktár lett építve. Egyetemet meg már nem tudok lerakni, mert nincs több hely, de a szomszéd városban van egy. A processzorgyár meg úgy lett meg, hogy nagynehezen összejött 5 közepes szintű gyár, amiben nem dolgoztak, és gyorsan letettem, mielőtt a játék meggondolja magát. Most is a különböző vagyoni helyzetű lakók és boltok számával ügyeskedek, parkok lerakásával és adóemeléssel/csökkentéssel, de nem tudom mik kellenek.
2014. febr. 16. 20:55
 4/4 anonim válasza:
A technológiai szint sajnos csak egyetemmel növelhető hatékonyan. Egyetemmel ami rendelkezik természettudományi karral. És minél több diák jár majd ebbe az egyetembe annál fejlettebb munkaerő lesz belőlük és annál jobban fejlődnek a gyáraid!
2014. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!