Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hitványult el ennyire a...

Miért hitványult el ennyire a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Leszögezném: Hiába rakom újra mindég+ráfrisítés, vagy használom a portable verzióját, hihetetlenül hitvány lett.

1. ahogyan elidítom lefagyassza az addig kifogástalanul működő számítógépet.

2. ha valahogyan sikerül is elindítani, akkor minden eggyes új lap behívását negyed óráig csinálja és akkor azt a szerencsétlen hülyeséget hozza be, ami a google keresője + alatta a sok marhaság amit addig esetleg sikerült megnyitni a böngészőben. Arrol nem is beszélve, hogy hiába ír az ember azon a felületen a google keresőmezőjébe, nem kezdi el írni, csak negyed óra mulva, amikor az eszébe jutt. Keresés megindításához sajnos be kell hívni külön a google oldalát. Kész vicc!

3. a youtube-ra még véletlen sem kell vele rámenni, mert ahogyan elindít egy videót, onnantól kezdve lehet a reset gomb után nyúlni.

4. shockwave flash állandóan összeomlik (amikoer nincs is a PC-n csak az amit a Chrome használ. Nevetséges!:-(

stb. stb.

Már próbálva volt: a gyorsítótár kiürítése, komplett takarítása, a képek letiltása, a plug-in-k teljes letiltása stb. stb. Annyit kinlódtam már vele (mert amikor elkezdtem használni pár évvel ezelőt, hihetetlen szupernak és mindentudónak tünt és veszélyesen gyors is volt), de egyszerüen már rosszul vagyok ha már meglátom az ikonját. Egy böngésző sem ennyire hitvány mint ez. Sőt talán még a sokat szidott explorer a legjobban teljesítő. Érthetetlen.



2014. jan. 26. 13:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, nálam kifogástalanul működik, a következő beállításokkal.

1. Kilépéskor mindig törli az előzményeket.

2. Csak Google Docs és Adblock Plus (külső szűrőkkel) van benne, és egy téma.

3. A Google Update hozzáférése engedélyezve van a Tűzfalon.

4. Windows7 64 bites van a gépemen, 4 GB memória, fizetős Eset Smart Security7 a védelem, ennek tűzfala van bekapcsolva.

5. A kereső és kezdőoldal azonos: www.google.hu

6. Meg van osztva a jogosultság, saját fiókról megyek fel a netre.

2014. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!