Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hitványult el ennyire a...

Miért hitványult el ennyire a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Leszögezném: Hiába rakom újra mindég+ráfrisítés, vagy használom a portable verzióját, hihetetlenül hitvány lett.

1. ahogyan elidítom lefagyassza az addig kifogástalanul működő számítógépet.

2. ha valahogyan sikerül is elindítani, akkor minden eggyes új lap behívását negyed óráig csinálja és akkor azt a szerencsétlen hülyeséget hozza be, ami a google keresője + alatta a sok marhaság amit addig esetleg sikerült megnyitni a böngészőben. Arrol nem is beszélve, hogy hiába ír az ember azon a felületen a google keresőmezőjébe, nem kezdi el írni, csak negyed óra mulva, amikor az eszébe jutt. Keresés megindításához sajnos be kell hívni külön a google oldalát. Kész vicc!

3. a youtube-ra még véletlen sem kell vele rámenni, mert ahogyan elindít egy videót, onnantól kezdve lehet a reset gomb után nyúlni.

4. shockwave flash állandóan összeomlik (amikoer nincs is a PC-n csak az amit a Chrome használ. Nevetséges!:-(

stb. stb.

Már próbálva volt: a gyorsítótár kiürítése, komplett takarítása, a képek letiltása, a plug-in-k teljes letiltása stb. stb. Annyit kinlódtam már vele (mert amikor elkezdtem használni pár évvel ezelőt, hihetetlen szupernak és mindentudónak tünt és veszélyesen gyors is volt), de egyszerüen már rosszul vagyok ha már meglátom az ikonját. Egy böngésző sem ennyire hitvány mint ez. Sőt talán még a sokat szidott explorer a legjobban teljesítő. Érthetetlen.



2014. jan. 26. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak és kizárólag mozillát használok. Egyszerűen az a legjobb. Használd te is azt.
2014. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

nem kötekedés képen, de "mozzilla" böngésző nincs. max Firefox. :)

Ami a kérdést illeti: semmi baj nincs a Chrome-al. A hiba a gépedben keresendő.

2014. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, de kiváncsi volnék rá, hogy miért romlott el ennyire ez a jó program? Nagyon új gépeken is próbáltam. Először úgy müxik mint a kisangyal, majd utánna alig észrevehetően de kezdi megenni a gépet szép lassan. Amin egyedül remekül működik a tabletek. Azokat valahogy nem eszi szét.
2014. jan. 26. 13:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Mozzilla, firefox. Nagyon mindegy. Nem? :-)
2014. jan. 26. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy mindegy de mégis :)

Érdekes mert nekem meg tableten nem igazán vált be.

Évek óta a család összes gépén Chrome van, és nincs vele baj. Remélem ez így is marad !! :)

2014. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Chrome memória és proci igényesebb böngésző.

Firefoxot ajánlanám én is.

Mozilla az cég neve,aminek nem csak Firefox böngészője van,ezért nem mindegy teljesen.

2014. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam kiválóan működik, igaz, volt némi zavar, amikor megjött a legújabb frissités. A Google ugyanis letiltotta az összes kétes bővítményt.

Hogyan használom? Csak Adblock Plus van benne, vagyis reklámblokkoló, magyar, német, román, orosz külső szűrőkkel. Le van tiltva az összes felugró ablak. Kilépéskor azonnal törli a böngészési előzményeket. A gép kikapcsolása előtt Ccleaner lefuttatása (nagytakarítás). Teljesen friss Adobe Flash Player, Shockwave Player, Java van a gépemen. Fizetős Eset Smart Security7 a védelem.

A Chrome beállításasit nézd végig is állítsd be a legerősebbre. Speciális beállításokat is nyisd meg alul, ha kell, tilts le Plug-inokat.

2014. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Innen töltsd le a gépedre a legújabb Shockwave Playert! De letöltés után zárd be a böngészőt és úgy telepítsd. [link]
2014. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Töröld le mindenhonnan, minden maradványát is, aztán innen töltsd le.

Nézd meg, melyik változat kell neked? A jobb oldali menűben van olyan is, hogy megosztott jogosultságú, ha van rendszergazdi és saját fiókod.

[link]

2014. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem is a böngésző hibás ezért a dolgokért? A googleUpdate.exe amikor elkezd futni onnantól kezdi el ezeket a végtelenül idegesítő dolgokat csinálni a böngésző sőt talán az egész gép. (persze a pc-n magán, nem igazán tünik fel, hogy ha nem fut a böngésző.) szóval! Megpróbáltam minden létező módon letiltani a programot amiket írnak a neten (még a külföldi nyelvű oldalak leírásait is kipróbáltam-közvetlenül tűzfalas tiltás, regiszty-ben való letiltás stb. stb.), de valahogyan mindég visszaeszi a fene és kint garázdálkodik folyamatosan a neten. Egyszerűen nem lehet leállítani.Addig a kis ideig amíg viszont sikerült valahogy tiltani, viszont kifogástalanul működött minden. Ez úgy néz ki, mint ha a google cég direkt bekrepáltatná a gépeket azért, hogy mindenki rohangáljon folyamatosan új számítástechnikai konfigurációkat vásárolni. Mert nem lehet letiltani a háttérben futó hülyeségeiket. :-(
2014. jan. 29. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!