Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is 1 kalap kaki a...

Szerintetek is 1 kalap kaki a Windows7?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
sok büdös paraszt.Na akkor a windows 7 nem kaki .GYorsabb mint a windows vista és kevesebb a követelmény .Nagyon stabil rendszer .Két hete van nekem és eddig egy probéma volt az is saját hülyeségem miatt meg hűtés miatt.Haveromnak windows vista önmagát formázta le .Nem egyszer.A windwos xp jó volt de a windows 7 üti.Nagy befogadó képessége van .fél perc alatt feáll.Ad ingyen vírusirtót jó töredezettség mentesítőt.Alapból minden drviert felrak nekem cak hangkártyát kellet felraknom meg nyomtatót .A többit mind bekonfigolta nekem .
2010. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
MIIII???? Ez baromi F@@@@@@@@@@@sza!!
2010. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:
A windiws 7 persze
2010. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
0%

"sok büdös paraszt.Na akkor a windows 7 nem kaki .GYorsabb mint a windows vista és kevesebb a követelmény .Nagyon stabil rendszer .Két hete van nekem és eddig egy probéma volt az is saját hülyeségem miatt meg hűtés miatt."

Már abból ahogy írsz lesül hogy nem vagy valami tág látókörű. Aki csak a winfost ismeri alaposan, az csak a winfosról tud nyilatkozni.

Meg ilyet hogy töredezettség mentesítés... Ezt a NTFS-s buz.iságot a 80as években fejlesztették ki, és még mindig ez megy, tiszta lol az egész.

Egyébként az alap rendszer, a kernel elavultságától eltekintve annyira nem rossz egy rendszer.

Ha ingyenes lenne akár még az Ubuntuval is vetekedhetne. De így (énis winfost használok mert rá vagyok szorulva fejlesztés miatt: .net+silverlight). Nem mondom hogy kalap szar, de pénzt nem adnék ki érte az tuti.

2010. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
na ß@zM€9 látom értetek hozzá. (tisztelet a kivételnek)
2010. máj. 18. 15:08
 56/58 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a windows7! a vistáról nem tudok nyilatkozni, de az xp-ről igen. az xp alatt rengetegszer történt, hogy egy program lefagyott. 7 alatt még egyszer sem. mióta ki lett írva ez a kérdés, egy kiforrt op rendszer lett, nekem bevált!
2010. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 kingbarni válasza:
én kicsivel több mint egy éve használom és eddig még tsak le sem fagyott hozzáteszem még egy giga ram sincs a gépembe de semmi baj nincs a win7-tel megy él és virul
2010. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
nem olvastam végig a komikat de mi a bajod a win7-tel? nekem még semmi se volt de most egy éve van a gépen (oké, néha le fagy (10ből egyszer, de akkor is csak néha mikor konvertálok, töltök, meg a youtube, meg a facebook megy és közben még a photoshop és egy video vágó progi szal nem is csodálom)
2011. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!