Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is 1 kalap kaki a...

Szerintetek is 1 kalap kaki a Windows7?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
47%

Az Ubuntu telepítve 8-10 GB?

Te olyan gyökér büdös paraszt vagy hogy csak na..

Első te is nagyon hülye vagy. ^^

2009. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

15:46 kultúrád és értelmed meglátszik írásodon!

(ostoba és tahó is vagy)


Rendszerkövetelmények

[link]


[link]

2009. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

Jó, akkor oda van írva az orrod elé hogy a minimum 4gb, am is, ez a rendszer telepítéséhez s működéséhez minimálisan szükséges lemezterület, nem fedi a rendszer méretét.

Nem tudom melyik csökkent képességű írta hogy windows 7 8gb-s telepítő lemezzel rendelkezik, de neki sincs jobb szeme mint a nagyszájú kérdezővel, ki a lapozófájlt keveri a RAM-mal.(Nem akarsz még 10g ROM-ot is belepakolni? aztán megkérdezni hogy m a baj velük?)

Nagyjából szűz 32bites win7 van most fen nálam, ennek a rendszermagja 13gb, lapozófájlok nélkül persze. (de ez manapság már nem sokat számít amúgy sem, hogy most 8gb vagy 12gb, winyót újonnan nem kapsz 80gb alatt, ha meg tárolni akarsz valamit akkor több tb is tehetsz a gépedbe, ami kevésbé ilyen rugalmas az a proci meg a memória)

Csodálkozol hogy nincs rar archiver meg stb a windowsban, mikor a firefox meg az opera már amiatt is pereskedik hogy az ie-t bele merték integrálni?

Nem azt mondom, hogy a windows jobb mint a linux, de mindenképpen felhasználóbarátabb, s a felhasználó program túlnyomó része még mindig csak windows kompatibilis, s nem linux. Linux inkább szervernek való, processzor használta meg biztonsági rendszere miatt is.

2009. dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap raktam fel a Win7-et (béta volt már régebben fent, de ez most a teljes), és k****a jó.

Legalább olyan gyors, mint az xp, pedig gyenge gépem van.

Sőt, gyorsabb is, mert az utóbbi időben valamiért belassult az xp-m (gondolom összeszedtem valamilyen vírust).

Nagyon bejön a kinézete is, szóval szerintem nem szar.

2009. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
0%

Hi-hi még ti mondjátok,hogy nem memóriazabáló? hátakkor miért igényel alapból 1 GB ram-ot,no meg tudod lehet hogy azért mondjátok klassznak mert életetekben nem láttatok még igazi rendszert akkor tekintsétek meg "Daytona 2008 Final"-t az igazi rendszer és fullra fel van pakolva programokkal ami csak kellhet a számítógépre azt mind megtalálod és ha egy progit telepíteni szertnél akkor nem kötözködik hogy nem tetszik neki és nem rakja fel hanem feltehetsz bármit!Sőt megvan a Win 98-megkezdve a Win 7-ig szinte minden féle rendszerem de eddig amit használtam egyse jött be annyira mint a Daytona "ajánlom mindenkinek"Csak kb 1/2óra a telepítése és ebbe benne vannak alapból a programok is "tehát nem kell ba**akodni utána a programok telepítésével!

Nekem régebben amennyi programot használtam kb 2 napomba telt míg feltelepítettem a gépemre mindent amit használok ma csak 4 óra!

Higgyétek el a Window's7 elbújhat a sunyiba emellett a rendszer mellett!!!!!!!!!!!!!!..............

2009. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Hát a wind 7 alapból csak 512 ramot fogyaszt nem úgy kell nézni hogy el van indítva vagy 20 program és az xp jóhogy kevesebbet fogyaszt de nem biztonságos és csak dx9 es és az ilyen módosított szutykoktól csak rosszabb lesz mer most mennyibe kerül letölteni azt a 10 fontos programot meg felrakni mennyi idő 30-40 perc
2009. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
22:31: Gratulalok. Az a rendszer "csak" egy pre-modolt xp, semmi mas. Tulajdonkeppen olyan dolog, amit te is "siman" osszedobsz. Az, hogy barmilyen mertekben is osszehasonlitod a w7-tel, tokeletesen megmutatja a hozza nem ertesed. Ami nem baj, csak ne hirdetned...
2009. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Igen a cúnya Firefox meg az Opera pereli a szép microsoft ugye így gondolod?

Látszik fogalmad sincs az egészről. Az internet explorer az egy elavult szar böngésző, a windowsnál csak kihasználják a piaci fölényüket ezért taszította le a többi böngészőt. De ha megnézed már a Firefox több országban Németországban is a legnépszerűbb böngésző, mert francnak kell a microsoft sz.arja.

Oké akinek tetszik az használja nem akarok megsérteni senkit (csak sajnálom őket).

Ami pedig a felhasználóbarátságot illeti nem tudom mi a felhasználó barátabb hogy Linuxnál telepítés közben lehet netezni (ha a rendszert elindítod CD-ről) vagy a Winfos aminek a telepítésében ezt Képtelenek lennének megoldani (ha akarnák is). De ez csak egy példa a sok közül, nem fogok neked prédikálni.

Ha megtanulod használni a Linux sokkal felhasználóbarátabb rendszer.

2009. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

hát ez a sima win7 nálam is 1gb-t eszik, progik nélkül.

Daytona meg egy kalap szar, ha saját progit akarsz használni, összeomlik az egész rendszer 2 perc alatt.

2009. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim válasza:
100%

Nekem a 64-bites 3,06GHz-es Intel procimmal, és 1GB 800MHz DDR2 memóriával tökéletesen fut a 32, és a 64-bites Win7 is.

79% memóriánál többet nem használt még. Habár, én külön meghajtót csináltam a lapozófájlnak. Talán emiatt, de előtte is működött.

Ja, és nekem jobban tetszik az XP-nél. Gyorsabban másol valamiért. :) De nagyon még nem dicsérem, mert az, hogy telepítés után pár nappal gyors, az nem jelenti azt, hogy így is marad.

Amúgy valahol úgy olvastam, h a 32 bites W7-nek 1GB RAM kell, a 64-bitesnek min. 2, de úgytűnik, h ez csak ajánlás. :)

A procihasználat néha 100%, de ez valamiért megvolt a 32-bites W7-ben, és az XP-ben is, mikor sokmindent csinált egyszerre. Például indításkor, amíg betölt...

A 32-bites W7 csak azért van fenn, mert ugye sajnos nem könnyű 64-bites drivereket találni.

2010. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!