Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek is 1 kalap kaki a...

Szerintetek is 1 kalap kaki a Windows7?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 16:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is Windows -> (N).. Nem hasonlítható össze egy Unix típusú rendszerrel sehogysem.

Xp-t használok (Flash appleteket fejlesztek, aminek a szerkesztője csak winen fut ezért használom én is ezt az ózsdi rendszert általában, amúgy Ubi Linux) marhára lelassult már fél év alatt az Xp a betöltődése mert a registry adatbázisát teleírják a programok, aztán a felhasználó meg várja ki, ez a Windows. A profitra mennek hogy minél többen vegyék meg. Meg még sorolhatnám holnapig mi a bajom a winfossal.

Én Windowsért egy forintot nem adnék ki.

Letöltöttem a Win7-et.

Oké mit tud?

Egy kiba*** RAR nincs benne..Se PDF se semmi. 7GB helyet foglal el de mit tud? Sokkal többet tudsz vele kezdeni mint egy 700MB-os Ubuntu Linux-al.

Egy Ubi telepítőjén van RAR, PDF, meg rajzoló program a Gimp, ami nem hasonlítható össze egy fos painttal, majdnem annyit tud mint a Photoshop (csak ingyenes). Ez is Winfos filozófiája miatt van hogy neked kelljen venned egy grafikai programot..

Vagy pl. Az Internet Explorer akkora egy szar..

Erről regényt lehetne írni.

A Windows higgyétek el csak kívülről szép, de belül a rendszer az egy nulla.

Vagy vegyük pl. A DirectX 10 esetét. Xp-n miért nem lehet DirectX 10ben futtatni a játékokat? Azért mert Microsoft a pénzetekre hajt hogy vegyétek meg azt a fost. Oké valamit valamiért, de ugyanezt megkapod a Ubi Linuxtól. Kivéve a csúcs szuper játékokat, meg az olyan programokat amiket nem írtak át Linuxra illetve nem is lehet futtatni (pl. Wine).

Én így gondolom a dolgokat..Szóval szerintem is Win7 az egy nulla, és még van aki megveszi 50 ezer vagy mennyiért (fogalmam nincs mennyi, de nem is érdekel).

2009. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
47%

Kérdezte valaki honnan lehet letölteni a Wint magyarul.

Elmész a boltba és megveszed 100ezerét barátom, magyarul a Win7et. Aztarohadt te leszel a király csávó! Azt örülj a fos rendszerednek(Y).

2009. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim válasza:
25 ezer ft siófokon
2009. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
BestByte: OEM Winfos 7 Home Premium = 25990 Hun Ft.
2009. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
48%

Szoval, a gond ott kezdodik, hogy ketsegbe vonom, hogy a kerdezonek olyan gepe van, 5,5gb memoriaval. (egyszeruen fizikailag nem fer bele ugy, ha tevedenk, azert meg kijavithat. (fenykepet kernek) ) Innetol kezdve, siman allitom ,hogy "a gepe a kaki".

A w7-rol meg? Legjobb rendszer, bar 2gb alatt inkabb nem. (valojaban aztmondom, 4gb alatt.)

Linuxrol meg, inkabb nem mondok semmit. Jelenleg a linux a SnowLeopardal es a Win7-el osszehasonlitva, 0.

2009. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
kedves 18:30kor kérdező. küldök fényképet
2009. dec. 1. 19:18
 17/58 anonim ***** válasza:
Azt megkoszonnem, mert tudomasom szerint abban a laptopban is 2 memoriaslott van, igy elkepzelesem sincs hogy lett benne annyi memoria.
2009. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
egyébként Pécsen vettem tuti a gép csak jobbra tippeltem a win7et. ja és adj egy ímélcímet
2009. dec. 1. 19:42
 19/58 A kérdező kommentje:
Abban tévettem hogy 5,5 mert nem annyi hanem 5,0 de a többi annyi.
2009. dec. 1. 19:47
 20/58 anonim ***** válasza:
Siman elo a itt regelt mailcimem. :) Amugy, valojaban mi a gondod a win7-tel? A xp-nel jobb. Csak memoriaigenyesebb. :/
2009. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!