Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy működik a Windows Movie...

Hogy működik a Windows Movie Maker?

Figyelt kérdés
Karácsonyi zenére saját képeket szeretnék. Amikor megnyitom, a bal oldalon van olyan, hogy videó rögzítése, azon belül képek importálása, meg zene importálása. Azokat importálom és annyi az egész? Még soha nem használtam.
2009. nov. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát importálod és akkor be kell rakosgatni a képeket oda alulra a négyezetekbe,hogy hogy legyenek sorba,meg aztán a zenét is hozzá kell adni,de az csak egy kattintás.És közbe oda kell figyelni,hogy ne úgy legyen,hogy még mennek a képek,zene meg nincs,és ne is fordítva.Én is már régen használtam sajna,nem nagyon emlékszek pontos részletekre :S De az tuti,hogy nem csak annyiból áll,hogy importálás.
2009. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is képek importálása: kiválasztod, hogy mely képeet akarod betenni. A Ctrl megnyomásával egyszerre többet is importálhatsz. Aztán megfogod a képet, és behuzod a kockákba. Vannak videoeffektusok, azokat a képekre kell ráhuzni, és igy lehetm, h közeledik, távolodik , stb. Vannak a videóáttünések, amiket a két kép közé kell huzni, igy a képek van amelyik forogva jelenik meg, vagy áttünéssel jelenik meg a köv. kép. Csinálhatsz címet az elejére, vagy akér vmelyik kép után is, a végére, és azt Te döntöd el, hova teszed.
2009. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsi, elküldtem..

Aztán kiválasztod a zenét, és a film legelejére huzod. Ekkor derül ki, h kell e még kép, vagy sok. Ha jó, akkor elmented, és kész.

2009. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nem is tűnik olyan bonyolultnak. :-)
2009. nov. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!