Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használtok Tisztaszoftveres...

Használtok Tisztaszoftveres op. Rendszert? Mi a véleményetek róla? Minden évben újra kell aktiválni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 20:30
1 2
 1/13 Jenci ***** válasza:
Még a kezdet kezdetén használtam jogtiszta XP-t.Elég fárasztó egy dolog mindig magyarázkodni,hogy most miért,meg hogyan stb.Én meguntam és egyébként se érdekel senkit,hogy én milyent használok.
2009. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

csak akkor kell aktiválni, ha bármilyen okból, újratelepíted

de, akár naponta háromszor is megteheted, nincs korlátozva az aktiválás száma. Egy a kikötés, az is csak az OEM szoftverekre vonatkozik, hogy csak arra hardverra aktiválhatodújból, amelyre először aktiváltad. (alaplap, vagy proci csere után már gond van!

2009. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem jogtiszta XP-m van, felment anno a laptopra is meg az asztali gépre és semmi probléma nem volt vele. Persze nem egyidejűleg használtam a 2 vason.
2009. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt se tudom mi az a tisztaszoftver.
2009. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eredeti Windows, amelyet a Microsoft gyártott és küldi hozzá a frissitéseket. Valamikor megvetted és reggizted. Számontartanak, a frissitéseknél rendszeresen ellenőrzik, jogtiszta-e? Ha a Microsoft bármely (akár ingyenesen letölthető) termékét, pl. Windows Media Player 11/firefox, vagy a Microsoft Essentials Security-t töltöd le, akkor is ellenőrzést tart. Persze a szerver (frissitések) használata miatt.
2009. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez jó "pl. Windows Media Player 11/firefox, "
2009. nov. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is "Tisztaszoftveres" op-rendszert használok: Ubuntu 9.04

Nem, nem kell egyszer sem újra aktiválni. Ez a jövő...

2009. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, Windows Media Player 11/firefox, beépül a böngészőbe, de letöltéskor ellenőrzést tart a Microsoft, hogy "jogtiszta-e a Windows-od", nem igaz, mennyire taplók.
2009. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja micsoda taplók már hogy kiszűrik a mocskos ingyenélőket, akiknek szükségük sem lenne rá, fizetni nem akarnak dehát kell mert azért.
2009. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, sok pénzed van, ha nem érted meg, miért kell törtet használni. Nem lehetnek mindenkinek a szülei kőgazdagok.
2009. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!