Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csalnak a Pokertermek?

Csalnak a Pokertermek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy egy poker szoftwert hogy tudnak, vagy lehet-e úgy beállítani hogy bizonyos százalékban nyerjunk pl, rulett,slot,poker szoftwer.

Azt figyeltem meg ugyanis,hogy az itthoni játék szoftwereimmel rulett,slot poker tréner mindegyikkel nyereséges vagyok, de viszont ha online játszom vesztek mint az állat.

Most is, 11000 poker leosztásnál járok a partypokeren és egyszerűen nem lehet nyerni,hiába van a legerősebb lapom.

Megjegyzem nem vagyok kezdő, a poker Academy szoftwerrel szépen építgetem a bankrollom,ott is voltak kilengések de nem ilyen furcsán.


2009. nov. 22. 08:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
csalnak,lopnak,hazudnak.
2012. jan. 16. 12:16
 12/13 Vadmeggy ***** válasza:

Persze nyílván az egész egy nagy összeesküvés...

Ha nem tudod elfogadni, hogy a pókerhez hozzátartozik a szerencse, akkor ne játssz! Még a legjobb játékosoknak is van hosszabb veszteséges szériájuk.

2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A pókertermeknek nem érdekük a csalás.

A kérdés, hogy "bizonyos százalékban nyerjen", pedig egyenesen értelmetlen. Nem egy géppel játszol, hanem a többi emberrel. Ha te veszítesz, akkor MrSmith nyer, és fordítva.

Ja, én a Poker 770-en játszom, és nyereséges vagyok. A szoftver pedig arra jó, hogy megtanuld az alapokat. A program nem ember, nincsenek érzelmei, nem fog hülyeséget csinálni, előírt módon működik.

2012. jan. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!