Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csalnak a Pokertermek?

Csalnak a Pokertermek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy egy poker szoftwert hogy tudnak, vagy lehet-e úgy beállítani hogy bizonyos százalékban nyerjunk pl, rulett,slot,poker szoftwer.

Azt figyeltem meg ugyanis,hogy az itthoni játék szoftwereimmel rulett,slot poker tréner mindegyikkel nyereséges vagyok, de viszont ha online játszom vesztek mint az állat.

Most is, 11000 poker leosztásnál járok a partypokeren és egyszerűen nem lehet nyerni,hiába van a legerősebb lapom.

Megjegyzem nem vagyok kezdő, a poker Academy szoftwerrel szépen építgetem a bankrollom,ott is voltak kilengések de nem ilyen furcsán.


2009. nov. 22. 08:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
küldj egy privát üzenetet
2009. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igen a party pókeren én is ezt tapasztalom. Persze ezt bizonyítani nem lehet ezért is csinálhatjk meg ezt. Persze ha lenne egy becsületes pókerterem akkor ez változhatna ,de én nem hiszek a mesékben
2010. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
10%
Nem csalnak, mert semmi értelme csalniuk.
2010. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De van értelme, lehúzniuk a sok balf*szt aki befizet.
2010. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
Nem csalnak. Értelmetlen csalni.
2010. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csalás sose értelmetlen.
2010. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Nem nagy értelme van csalni, mivel egy pókerterem bevétele a jutalék amit pl. SNG-k esetében kap. (Pl. benevezel egy 100+9 dollár nevezésű tornára, ebből 100 dollár megy a nyereményalapba, 9 dollár pedig a terem haszna.) Azzal, hogy valaki elveszíti a pénzét, más játékosnak adja.
2010. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
61%

A pokertermek igen is csalnak! Ezt bárki észreveszi aki tapastalt élő játékos volt és úgy tért át online-ra.


Az online termek szoftverei tudják manipulálni a játék kimenetelét és ezt meg is teszik mert így a hasznuk megtöbbszörözik a korrekt játékhoz képest.


Akik csak azt tudják szajkózni, hogy ugyan, nincs értelme azoknak legyenek már szívesen elgondolkodni az alábbiakon!


A csalás könnyedék kivitelezhetik, hiszen a szoftverekbe senki sem lát bele a fejlesztőn kívül! És mivel bármire írható algoritmus ki is használják ezt.


Hogy hogyan csalnak? Íme a két legfőbb módszerük:


- Lapütközés generálás: extrém lapütközéseket generálnak hogy nagyobb legyen akassza és gyorsabban haladjanak a versenyek (több rake, gyakoribb vesrenyindtások = több hazson)


- Pénzáramoltatás : nem az az érdekük, hogy a jó játékosok leszedjék a gyengéket és kiutalják a sok pénzt, hanem hogy a pénz ide-oda vándoroljon a játékosok között és elaprózódójon a terem hasznában.

2011. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Vadmeggy ***** válasza:

Nem éri meg nekik manipulálni a játékot, mert nekik az az érdekük, hogy minél több játékos legyen fennt. Ha egyszer elterjedne egy ilyen pletyka, mindenki átvinné a pénzét egy másik terembe.


Nem látom, hogy a versenyeken az extrémlapütköztetéseknek mi értelme lenne... Attól nem lesz gyorsabb egy verseny hogy kiesik egy-két játékos, az úgyis a vakemelésektől függ.


Party pokeren egyébként is ott van a bad beat jackpot

2011. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csalnak.

A játékosok viszont csalhatnak. Tarthatják a kapcsolatot egymással pl. msn-en, telefonon...

Próbálják szűrni, de .......

2011. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!