Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok belépni,...

Miért nem tudok belépni, segitene valaki?

Figyelt kérdés

A diablo torrent oldalra tegnap ota nm tudok belépni , és ezt küldték vissza, mit jelent ? tudna nekem valaki segiteni ?

Elöre is köszönöm.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php on line 178


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php:178) in /home/web/diablotorrent.hu/takelogin.php on line 11


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php:178) in /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php on line 1052


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php:178) in /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php on line 1053


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/diablotorrent.hu/include/bittorrent.php:178) in /home/web/diablotorrent.hu/takelogin.php on line 46


2009. nov. 15. 12:47
 1/3 anonim válasza:
hibás a weblap, irj nekik e-mailt, hogy javitsák a hibát
2009. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
irtam nekik reggel de még nem válaszoltak, köszi amugy, szomszédom, viszont be tud lépni.
2009. nov. 15. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Probald meg egy másik bongeszovel pl operaval nem tudom mit hasznalsz lényeg h másikkal
2009. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!