Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték és megváltoztatták...

Feltörték és megváltoztatták a facebook kódómat és azóta nem tudok belépni már minden meg próbáltan de nem sikerült, újat meg nem szeretnék csinálni. Mit tegyek most? Segitene nekem valaki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

jelszóemlékeztető (hátha), vagy új jelszó küldése az általad megadott email címre. ha nem adja akk megpróbálhatsz sírni vmi admin szerűségnek h te vagy te, itt viszont készülj h pl személyivel igazolnod is kell magad.

ha ez se akk új FB akk, a régit meg próbáld letiltatni vhogy

2011. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már próbáltam a jelszóemlékeztetőt kbا 20 szor, de nem jött e mail ha meg jött a belépési segétleti jelszót küldték amivel szintén nem sikerült semmit se csinálnom . min1 azért köszi , válaszoltál
2011. máj. 18. 14:16
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom lehet a facebookra jelszót változtatni. Ha lehet próbáld meg hogy jelszó módosítás/változtatás és add meg azt az email címedet amivel regisztráltál majd kb. 1-2 perc és kapsz egy emailt amiben megtudod változtatni a jelszót.
2011. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!