Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a laptopom...

Elfelejtettem a laptopom jelszavát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régi laptopom jelszavát elfelejtettem .

Sajnos nem akarok újra nyomni mert fontos szövegek vannak rajta .

Csökkentett mód nekem nem jött be mert ugyanúgy kéri a jelszót.

Próbálkoztam azzal , hogy ctrl+alt+del , de akkor is kéri , vendég fiók meg le van tiltva .

Mit tegyek ? :S

16/L


2009. nov. 14. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nos,a megoldás annyiból áll,hogy van egy 3 megabájtos kis cumóm :) ami iso formátumban van.Ezt vagy cd-re vagy pendrivére ki kell írni,és a gép biosát át kell állítani cd avagy usb-ről való bootolásra.Ekkor a kiírt kis cumó egy nagyon pici linuxot elindít nem grafikus módon,de semmi gond,mert lefut fél perc alatt egy csomó betű,majd mikor megáll,megkérdezi melyik meghajtót szeretnéd piszkálgatni.Fel is ajánlja a lehetőségeket,majd mindíg kérdez,és csak ki kell választani,melyik felhasználónevű fióknak akarjuk törölni a jelszavát.A legjobb,ha nem ujat adunk meg,hanem egy * -ot (csillag) irunk be neki,ez pedig arra jó,hogy üresen hagyja (kiüti az eredetit) a jelszót,és ujraindítás után jéééé be lehet lépni.De mivel ez nem olyan rémegyszerű megoldás,ezért a kérdezőnek ajánlanám,hogy vagy hívjon segítséget,vagy tegyen másik cd-olvasót a gépébe,és egy linux cd-vel simán lementhetők az adatok.Aki picit ért a gépekhez,annak a fentebb leírt módszer nem tart tovább 2 percnél. Akit érdekel az xp admin password hack cumó,írjon :) Amugy biztosan működik,mert most próbáltam ki virtualboxba feltelepített,majd lejelszavazott xp-vel,és 1 perc alatt kiütöttem vele a jelszót.

Van mégegy megoldás,szétszeded a gépet,vinyó ki,majd másik gépbe be,és igy is lementhető az adat.Tehát semmilyen bios elem reset,meg csökkentett módra nincsen szükség,pár lépés és némi szaktudás hiányzik csak a boldogsághoz :)

2009. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hiren Boot cd letoltod kiirod cd-re van rajta password recovery. Vistahoz meg xp-hez tokeletes mukodik,eltavoltija a jelszot
2009. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!