Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a laptopom...

Elfelejtettem a laptopom jelszavát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régi laptopom jelszavát elfelejtettem .

Sajnos nem akarok újra nyomni mert fontos szövegek vannak rajta .

Csökkentett mód nekem nem jött be mert ugyanúgy kéri a jelszót.

Próbálkoztam azzal , hogy ctrl+alt+del , de akkor is kéri , vendég fiók meg le van tiltva .

Mit tegyek ? :S

16/L


2009. nov. 14. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban kéri?? Windows XPd van?
2009. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen kéri ...

Sima XP-m van .

2009. nov. 14. 22:14
 3/22 anonim válasza:

Akkor bootolj linux cd-ről, mentsd le a fontos dolgokat és tedd újra.

Vagy bootolj linux cd-ről a win32 mappát kimásolod pendrive-ra, és van program ami abból vissza tudja fejteni a jelszót. (a neve nem jut eszembe, de biztos utána lehet nézni)

2009. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem jó azon a szaron a CD olvasó sem -.-" (N)
2009. nov. 14. 22:30
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha sikerülne beindítani a csökkentett módot, onnantól már könnyű..! Hol és mi kér hozzá jelszót? BIOSban lett beállítva neki?
2009. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megpróbálhatod, hogy lecsavarozod a laptop hátulját, megkeresed az alaplapon a cmos elemet (egy szimpla gombelem), ezt kiveszed, visszateszed, elvileg reseteli a beállításokat, magyarán leszed mindenféle jelszót a gépről (windows jelszót nem!), ha ez sikerül, akkor csökkentett módban már könnyen leszedheted a winről is.
2009. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Bejön a csökkentett mód ablak / fekete tér , és kiírja h csökkentett mód , és utána rögtön kirakja az ablakot h felhasználónév és jelszó :S


Nem tudom h BIOSba lett -e beállítva .

De már úgy ki ideget h sztem kivágom az ablakon xD

2009. nov. 14. 22:54
 8/22 anonim ***** válasza:

A cmos elemnek mi köze van az egészhez? Nem bios jelszavat kell nullázni,a win felhasználói fiókjába szeretne bejutni.Ehhez a bios elemnek semmi köze. A csökkentett móddal sem megy semmire. Ha a cd olvasó is szar,akkor nagy eséllyel bukta a helyzet.Amugy a bios jelszót,ha van,azt hiáb törli,semmi köze nincsen a win felhasználói fiók jelszavához.

Milyen amugy a laptop? Tipus. Usb van rajta?

2009. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. A gombelemes ötlettel még megpróbálkozhatsz. Csökkentett mód ablak? Nem vágom, mikor kéne bejönni ilyennek, mert még nem láttam, hogy kért volna jelszót, ilyesmit.

Windows indítási módoknál megkeresed, hogy csökkentett mód, ott elkezd mindenféle szart kiírni a kép aljára, végig fekete képernyő, majd kis idő múlva bejön egy fekete háttér, a képernyő szélén csökkentett mód, betöltődnek az ikonok, meg az egész rendszer, elég ramaty állapotában. Ilyenkor lehet startmenüzni, mindent lehet csinálni, pont erre jó. Na most ilyenkor kér felhnevet, vagy mikor kiválasztanád indításnál, hogy csökkentett?

2009. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Compaq Presario 1400
2009. nov. 14. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!