Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a laptopom...

Elfelejtettem a laptopom jelszavát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régi laptopom jelszavát elfelejtettem .

Sajnos nem akarok újra nyomni mert fontos szövegek vannak rajta .

Csökkentett mód nekem nem jött be mert ugyanúgy kéri a jelszót.

Próbálkoztam azzal , hogy ctrl+alt+del , de akkor is kéri , vendég fiók meg le van tiltva .

Mit tegyek ? :S

16/L


2009. nov. 14. 21:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
és usb van rajta? az elem meg csökkentett mód hülyeségekkel ne foglalkozz.én tudok megoldást.
2009. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

szia akkor leirom sorba


megoldás

elinditod a rendszert simán amikor megjelenik a bejelentkezö ablak meg nyomod a Ctrl+Alt+del billentyüt

a felhasználo név helyére be irod hogy Rendszergazda vagy rendszergazda ha szerencséd van nincs hozzá beállitva jelszó

ha igy ne sikerül bejutnod akkor hiába is reseteled a cmos-t attol nem fog a win jelszó eltünni

cmos-resettel csak a bios jelszó és a bios beállítások törlödnek

2009. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
hülyeségeket ne irkáljatok már! irta,hogy csökkentett módban is kér jelszavat? igen. nehéz felfogni? tisztázzuk.sp2-javítócsomaggal a microsoft javította azt,hogy ha telepítéskor nem adtál meg jelszót,akkor csökkentett módban be tudtál lépni .De neki kéri.más megoldás kell.
2009. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

igen kéri a jelszót csak azt nem tudjuk hogy melyik fioknál csak az övénél vagy a Rendszergazdanál is

mert ha telepitéskor nem adott meg jelszót a Rndszergazdai fiokhoz akkor ott betud lépni Sp2 illetve sp3-as szervizcsomag esetén is

2009. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha a biosban át lehet állítni,hogy usbről bootoljon,akkor nyert ügy,mert van xp password reset nevű progim,amit már teszteltem,és használtam is egyszer,100% hatékonysággal :) vagy rakni kell neki egy másik cd/dvd olvasót,és akkor is nyert ügy.
2009. nov. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
vagy akár így,de ehhez is cd olvasó kell minimum: [link]
2009. nov. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban ezt próbáld ki:

[link]

2009. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Start menü -futtatásba hogyan tudna beírni bármit is,ha még bejelentkezni sem tud a fiókjába? Addig nincsen start menü gomb. Mondtam,tudok megoldást,de nem jelentkezik az ember/aszony ,ezekszerint feladta/megoldotta.
2009. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

az utolsonak valoban jó lenne ha a kérdezö tudatná velünk hogy megoldodott vagy feladta a probálkozásokat ámbár ahogy elnézem a sok rossz választ nem is csodálkozom hogy feladta

egyébként tényleg illö lenne a kérdezönek visszairni valamit

2009. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megcsinni :S :$
2009. nov. 15. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!