Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem készítenek Facebook...

Miért nem készítenek Facebook programot számítógépre?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amin nem böngészővel kéne használni, hanem ez egy program lenne. Mint pl régen az msn.
2013. szept. 24. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ez csak a csetelő programja!

olyan kéne amiben minden ott van, fotók, csoportok, üzenetek, meghívók az egész.

2013. szept. 24. 18:55
 3/8 anti paladin ***** válasza:

Mert más az alap koncepció, fb szinte állandó/gyakori belépésen alapul, hogy minden megosztott infó és változás azonnal eljut az összes kapcsolathoz. Offline működés esetén jóóó sok szinkronizálás lenne az ismerősök között.

Arról nem is beszélve, hogy a fb-nak sok bevétele származik reklámokból, ezt szintén nehézkesebb offline progi esetén megvalósítani.

2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

"...olyan kéne amiben minden ott van, fotók, csoportok, üzenetek, meghívók az egész."


Ez így, mindenestől, el sem férne egy átlagos számítógépen. Arról nem is beszélve, hogy (ha lehetséges lenne) a facebook pillanatonként változik, tehát öt perc múlva már elavult lenne. Ráadásul a facebook annyira személyreszabott, hogy mindenkinek másik program kellene, hiszen mindenkinek más összetételű az ismerősi köre.

Ha pedig olyan programra gondolsz, ami (mint régen az msn) csak a csatlakozást hozza létre, akkor vajon hova csatlakozna? Mi tárolná azt a több Pentabyte-nyi, vagy még nagyobb adatmennyiséget?

2013. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amire én goldolok az szintén frissülne az internetről folyamatosan.

Olyanra gondolok mint a telefonos facebook alkalmazás!

bizonyos funkciókat nem kéne letöltsön mint például az üzenőablak, fent a kék fejléc a gombokkal. és így gyorsabb lehetne.

2013. szept. 27. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A Messenger fejlécében ott a három ikon: ismerősjelölés, üzeneteket, értesítések. A mintaképen látszik hogy jelez ha valami történik, ezen kívül benne van a Ticker, ami a legfrissebb tevékenységeket jelzi ki. Ez már lefedi a Facebookon történő dolgok nagy részét, nem csak egy alap chatkliens ezek alapján.
2013. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lajos54 ***** válasza:
Szerintem felesleges strapa lenne ilyet elkészíteni, ami mégis nem nagyon rúgna labdába az "igazi" mellett. De nem is tudom, miért lenne jobb. Ha megfelelő a hálózat (márpedig néhány eldugott helyet kivéve manapság már az a jellemző), és normális böngészőt használunk, -szerintem- elég gyors így is. Arról nem is beszélve, hogy a jelenlegi megoldás, néhány, szerencsére ritka esetet kivéve, hibátlanul működik. De talán nem is igazán lehetne megoldani másképpen, mint amilyen most.
2013. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom nem érttetétek meg a srácot a mai napig!

Röviden tömören egy olyan böngészős szerű programra gondolt ami csak a facebookkal van kapcsolatban, és a windows asztalon lenne, illetve a tálcán!

A rugalmasan gyors és könyen kezelhetően elő és rejthető lehetőséggel! Szerintem lehetne létre hozni egy ilyen kis bőngészőt a fbra amin sok minden beálítható lenne, és nem terhelné le a géptől azaz tőlünk a hálózatot , és a gépünk teljesítményét sem!

De ettől függetlenül frissiti folyamatosan magát pl hírfalak stb!

2017. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!