Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csinálok rosszul? Facebook...

P.S.94 kérdése:

Mit csinálok rosszul? Facebook kérdés!

Figyelt kérdés
A kérdésem valami nagy facebookoshoz szólna. A facebook egyik percről a másikra ledobott úgy, hogy semmi rosszat nem tettem, nem szoktam csúnyán beszélni, valaki más képeit vagy személyiségét ellopni, de most meglepődtem mégis mivek nem tudok belépni a profilomhoz. A jelszót elgogadja és kiírja h a telrfonszàmomra ( ami hibátlanil feltüntet) küld egy kódot smsben és a azt gépeljem be. Ezt mind meg is tenném csak h nem jön az sms.... Van egy opció " kód újra kérése" de erre se reagál... Mit tegyek? Hogy tudnék kapcsolatba kerülni a készítőkkel? Még a személyimet is lefotóztam és elküldtem ( mivel ezt is feltüntették lehetőségnek) a facebooknak de semmi vàlasz.. Segítsetek, kérlek!

2013. szept. 23. 23:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!