Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szemét tesom feltett a gépre...

Szemét tesom feltett a gépre valami progit lehet kejlogger nem tudom ami minden jelszót megjegyez, és igy mindig be tud lépkedni a facebookomba és látja hogy mit csinálok, meg törölgeti az ismerőseimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
valaki aki ért ezekhez segit nekem? fontos lenne. köszi előre is!

2013. szept. 23. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
ctrl + alt + del, feladatkezelő, és mindent ami a felhasználó neved alatt van, lőjj ki. (bizonyos dolgokat nem fogsz tudni, ez rendben is van. a keylogger kikapcsolható)
2013. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lőjjem ki ami a felhasználónevem alatt van? ez alatt pontosan mit értesz?
2013. szept. 23. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:

A keylogger -ha normális- nem látszik a feladatkezelőben, a telepített programok közt, ill. a startmenüben sem, és az állománya is rejtett. De ha mindezeken túl is verekednéd magad, akkor is le lehet védve jelszóval, így akkor se tudnád kikapcsolni/eltávolítani. Általában egy billentyűparancsra jön fel a konfigurációs ablaka.

Tudom, mert én is használtam már...

2013. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"lőjjem ki ami a felhasználónevem alatt van? ez alatt pontosan mit értesz?"


Folyamatok -> jobb click, leállítás mindegyikre.

Ezzel átmenetileg kikapcsolod a keyloggert. Így menj be a facebookodba, változtasd meg a jelszót. Valahányszor belépnél a jövőben, mindig állítsd le a felesleges folyamatokat.



Nem kell hallgatni a másodikra, nincs, illetve a tesód biztos, hogy nem tud olyat beszerezni, ami rejtve maradna a feladatkezelőben.

2013. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok most már értem, köszönöm szépen!
2013. szept. 23. 16:55
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem kell hallgatni a másodikra, nincs, illetve a tesód biztos, hogy nem tud olyat beszerezni, ami rejtve maradna a feladatkezelőben."

A kgb keyloggert használtam, és az olyan.

De -gondolom- te is próbáltad már, és nem csak hallottál olyanról, aki látott...

2013. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor most kinek van igaza?
2013. szept. 23. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha sikerült kilőnöd akkor mindenképp állíts be jelszót a Windows-ba ha már ilyen szemét tesód van hogy ne tudja használni a géped.

Közös gép esetén pedig hozz létre magadnak egy külön Felhasználói fiókot amit szintén jelszavazz le.

2013. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ráengedni egy vírusirtót.

Például nekem a Bitdefender szépen lepusztította a gépről az egyik válaszoló által is írt kgb keylogger-t pedig még le is volt jelszavazva.

2013. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De -gondolom- te is próbáltad már, és nem csak hallottál olyanról, aki látott..."


Nem akarok nagyon az önbecsülésedbe gázolni, de nem csak hogy már töltöttem le egy programot a zinternetről (direkt írtam így) hanem már 14 éve ÍRTAM saját keyloggert is..

2013. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!