Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresek...

Olyan programot keresek amivel ez az ábra egy árnyalatúvá szerkeszthető. Milyen neveket javasoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 4. 07:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

elszurtam. az első link helyett erre gondoltam:


[link]

2013. szept. 4. 20:39
 12/15 A kérdező kommentje:

"tabaki válasza:


Ja, ami az árnyalathatárt illeti: Pont erről beszéltem: A háttér legsötétebb pontjai sötétebbek, mint a vonal legvilágosabb pontjai. Ezen a tartományon belül akárhová tolod a határt, valamelyik irányban csalni fog."


köszi. értem. akkor az alapötlet úgy néz ki elvetélt ötlet.

2013. szept. 4. 20:40
 13/15 A kérdező kommentje:
TUDSZ erre a nyavajás Moore-féle változatra képet mutatni?
2013. szept. 4. 20:47
 14/15 tabaki ***** válasza:

Moore: A teáltalad linkelt pdf-ben benne van... :)


Hossz: A négyzethálós rendszerbe rajzolt derékszögű görbéknél szerintem ugyanakkora a hossz, a cikcakkosságtól függetlenül, de ez csak a Nagy tabaki-sejtés, nem gondoltam bele mélyebben. A kanyargós hullámvonalak vélhetőleg hosszabbak, a legrövidebb valószínűleg valami átlós redukció lehetne, amely átvágja a sarkokat. Ilyesmire gondolok:

[link]

Ennek egy baja van: Mivel nem derékszögű, a vonalak elméletileg sem fedhetik le úgy a teljes felületet, hogy ne maradjanak lyukak, vagy -- vonalvastagsággal számolva -- ne fedjék egymást. Ez valószínűleg nem elfogadható, viszont a lekerekített vonalú ábrára is igaz. Tehát vagy az én ötletem is létezik, vagy amaz se.

2013. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
At én követelményem szerencsére nem az átfedés. AZ a körös verzió tűnik a legjobbnak.
2013. szept. 4. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!