Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan legyek jobb Call of...

Hogyan legyek jobb Call of Duty-ben?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve COD-ozok (számítógépen, valamint néha barátoknál x-boxon). Nekem MW3-am van, de a barátaimnál sokszor BO2-vel is játszom. Ennek ellenére elég béna vagyok, 10-nél több kill-em ritkán van egy menetben, ugyanakkor legalább 15-20-szor meghalok, de van, hogy többször is. A barátaim elég jók COD-ban, általában az elsők között vannak a meccseken. Nagyon gyorsan fejlődnek, én meg piszok lassan. Próbálok minél taktikusabban játszani, de még így se vagyok valami jó. Tanácsokat, tippeket, trükköket szeretnék kérni.

2013. aug. 21. 11:32
 1/7 Egerecske ***** válasza:

elméletileg a játékokhoz szokott lenni mindenféle kód, például végtelen lőszer, halhatatlanság, stb

Azt nem tudom hogy az általad kérdezett játékokhoz van-e.

2013. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, itt nincs, ez multiplayer játék. Hackerek persze vannak, de én jobb játékos szeretnék lenni, nem csaló.
2013. aug. 21. 12:16
 3/7 anonim válasza:
Próbálj meg SMG és nagy tűzgyorsaságú fegyvereket használni, valamint ha közel van valaki hozzád és meglát, el kezd lőni téged, lehasalni nem szégyen. Ha számítógépen játszol próbáld 60FPS fölött tartani a játékot, és gyors internet is szükséges.
2013. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
TDM-ben vagy SD-ben akarsz jobb lenni vagy miben?
2013. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Főleg Domination-t játszom, még szoktam Kill Confirmed-et, Infected-et, Demolution-t, Ground War-t és néha All or Nothing-ot is játszani. Leginkább assault riffle-ket szoktam használni, (főleg acr-t), hasalni is szoktam. A netem jó, azzal nincs probléma. Köszönöm az eddigi válaszokat, esetleg még valami ötlet?
2013. aug. 26. 16:37
 6/7 anonim válasza:
utolsó válaszoló vagyok ne úgy játssz, hogy "most első leszek megölök mindenkit" csak élvezd a játékot akkor nem lesz rajtad nyomás, hogy jobb legyél meg fedezékről fedezékre haladj ja és ne lassan hanem sprintelj és gondolkodj úgy amire nem számítanának.
2013. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha bemész egy helyre, ne sétálva hanem ugorj egyet és lőj. Hasalva tárazz illetve ott ahol fedezék van. Ha ellenség észrevesz ugorj és úgy lőj vagy hasalj és úgy lődd le. És igaza van! Cselekedj úgy amire nem számítanak. Én CODBO2-t játszok 30-2 statisztikáim vannak
2014. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!