Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Közvéleménykutatás: Win8 vs...

Közvéleménykutatás: Win8 vs Linux? (A többi oprendszert azért nem mondom, mert jogtiszta oprendszer kell és a laptopomhoz gyárilag adták a win8-at)

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 21:03
1 2
 1/18 Gugu Gabor ***** válasza:
64%
Mit szeretnél a laptopodon csinálni?
2013. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Windows 8
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Netezni, programozni, tanulni, Dota2-vel és Torchlight2-vel játszani, külső winchesterről zenét hallgatni/filmet nézni, videót szerkeszteni.
2013. aug. 4. 21:08
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Én maradnék a winnél (igaz a linuxhoz nem értek) mivel biztos lehetsz, hogy nem lesznek driver problémáid, és minden harware funkciót tökéletesen tudsz rajta használni. Viszont a win8 szerintem visszalépés a 7-hez képest, laptopra sokkal kezelhetőbb a 7-es (win8-as laptopom amúgy van, de muszályból)
2013. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Torchlight2 nincs natívan Linuxra, DOTA2 van.

Ha a Torchlight nem olyan fontos, akkor mindenképp a Linux. Gyorsabb, stabilabb, biztonságosabb, nem eszi úgy az akkut, nem pazarolja az erőforrásokat.

2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2%
a Win8 fejlettebb és modernebb minek akarsz te Linuxot?
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4-es: személy szerint én is win7-et használnék, de egy win7 ott van 50 környéke
2013. aug. 4. 21:22
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

"a Win8 fejlettebb és modernebb minek akarsz te Linuxot?"


Mégis miben?

2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

5 állítólag van egy telepítésiforma, amivel a TL is normálisan felrakható linuxra

6 mert a win8 nem annyira tetszik. Igaz, hogy leszedtem már egy startmenü alkalmazást, de a metro az egy nagyon nagy bukás. A "dizájn" (ha ezt lehet annak venni) meg olyan, mint ha egy ősrégi videókártya lenne a gépben. Illetve, hogy a nagy proci ellenére mindíg félperceket kell várni, hogy a metro-n megnyisson valamit az eléggé irrítáló.

Linuxot meg az egyetemen szoktuk sokat használni (Virtualboxon keresztül), de így van már egy kis tapasztalatom benne

2013. aug. 4. 21:28
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mindkettő, így ki tudod használni mindkét rendszer előnyeit. Ha valami csak az egyiken működik, akkor is tudod használni. Tehát válassz le egy partíciót a Linuxnak, és hajrá!
2013. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!