Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a Counter-Strike...

Mi történt a Counter-Strike -al? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindig amikor forgatom a kamerát, próbálnék célozni nagyon nagyon laggol pedig már 3 éve játszok ugyan ezen a gépen, eddig sose laggolt. lehetetlenség így játszani de amikor valaki elrohan előttem, vagy én mozgok az W,A,S,D-vel akkor nem laggol, csak ha célzok, körbenézek. Lécci segítsetek talán ez az egyetlen játék ami elindul a gépemen.
2013. júl. 21. 23:57
 1/6 Egy ork ***** válasza:
Az egered nem adhatta be a kulcsot? Vedd ki a VSync-et, újrarakni próbáltad?
2013. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pár hete vettünk egeret. újratelepítés is vagy már 20 szor biztos volt de semmi :/
2013. júl. 22. 00:48
 3/6 A kérdező kommentje:
a VSyncet hogy vegyem ki?
2013. júl. 22. 00:49
 4/6 Egy ork ***** válasza:
Video beállításoknál, ha steames vagy. Ha nem, akkor a vga driverben keresd Vertikális szinkronizáció, vagy Függőleges szinkronizáció néven. De, ha NS vagy, akkor nem támogatja a VSyncet, de megéri megnézni.
2013. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elvileg steam-os mert ezt irta telepitéskor. nincs ojan lehetőség csak a Renderer-t,resolution-t,display-mode-t,color quality-t,gamma-t,backlightet lehet állítani
2013. júl. 22. 01:00
 6/6 A kérdező kommentje:
a driverben se találtam ijet (intel graphics media accelerator)
2013. júl. 22. 01:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!