Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod5rôl lenne szó (lent...

Cod5rôl lenne szó (lent bôvebben)?

Figyelt kérdés
Belelépek kiválasztom missiont a nehézséget is és amikor indítani akarnám akkor rámegyek h a legkônyebb és visszadob nemenged bele:S segítsetek plss
2009. okt. 16. 14:34
 1/9 anonim válasza:
talán a hibaüzenetet is kiírhattad volna...
2009. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ír semmi olyat...csak a játékba dob vissza
2009. okt. 19. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a gondom,nem tudom hogy mi lehet,3 napig töltöttem a cod5 öt éjjel nappal mire lejött,de minek? a nagy semmiért! Szerintem próbáld meg patchelni,én is arra készülök...
2009. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Megvan hogy mi a baj! Húzd le a netet és úgy próbáld indítani a Single-t,nekem így bevált!
2009. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi van a nettel?o.O
2009. dec. 31. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A nettel az van hogy... Azt még én sem tudom. De nekem úgy működött,hogy mielőtt indítottam a játékot a telepítés után,kikapcsoltam a netet,magyarán: Kapcsolat bontása vagy modem/rúter kihúzása a hálózatból. MAGYARÁN AZ EGÉSZ NETELLÁTÁS MEGSZÜNTETÉSE!!!!!!! Én kikapcsoltam a netet,és úgy el tudtam indítani a single-t. Ez van. Nem tudom,hogy mi a baj a tört változattal, de úgymond valamiért nem szereti a netet. Kapcsold ki a netet és akkor jó lesz. A netet ne kapcsold be addig amíg ki nem választottad a pályát és el nem indult. Majd utána visszadughatod a netet és többé nem lesz ilyen gondja a játéknak. Hidd el,működni fog.
2010. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jó de én már amikor láttam h nemmegy a játék ki is instalátam most cod4et nyomom : D

mp-be

csak vannk problémák ott is :S

2010. jan. 3. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Oksa,te tudod,de nem szabad olyan könnyen feladni!

Amúgy a Cod4-el mi a gond?

2010. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!