Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi szól mellette, és mi szól...

Mi szól mellette, és mi szól ellene?

Figyelt kérdés
Az eddigi kérdéseim során, már több javaslatot kaptam, hogy ne Internet Explorert használjak, hanem Firefoxot.Nyilván elsődlegesen nekem kellene eldöntenem, hogy például - nekem - melyik a jobb.De én most Téged - - igentisztelt, tapasztalt felhasználó - kérlek meg, mondj véleményt!
2009. okt. 9. 19:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
Google Chrome , gyors kicsi szép ,mikell még? rengeteg ujjítás jött be most is , sokkal szebb lett és jöttek skinek is , a tesztek szerint 2.5× gyorsabb mint az IE ráadásul hamarosan még egy tizedet dobnak rá
2009. okt. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Firefox, mert van rá egy csomó plugin.
2009. okt. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én már talán több mint fél éve Operát használok és nekem nagyon-nagon tetszik! Kíváló!
2009. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sokáig Internet Explorert használtam, de mikor megismerkedtem a Mozilla Firefoxszal, belém csapott a nagy 'szerelem' és nagyon sokáig azt használtam. Aztán jött egy értesítő, hogy a Google új böngészőt fejlesztett, puszta kíváncsiságból letöltöttem és elkezdtem használni. Néha visszanyitva a Firefoxot már nem is értem miért szerettem annyira :S fogja is a gépem. Google Chrome az eddigi legjobban bevált böngészőm. Szeretem, hogy szinte be se kell gépelnem az oldalcímeket, automat. bedobja. :D Operáról nem tudok nyilatkozni, de Chrome után maradi érzést ad a Firefox.
2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem van Mozilla Firefox és Chrome is a gépemen. Szép és jó mind a kettő, kell is a Thunderbird miatt, csak nálam a Chrome a Firefox beállításaival és könyvjelzőivel (import) működik. Kezdőlap is a Firefox Google keresője (www.google.hu/firefox).
2010. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!