Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi szól mellette, és mi szól...

Mi szól mellette, és mi szól ellene?

Figyelt kérdés
Az eddigi kérdéseim során, már több javaslatot kaptam, hogy ne Internet Explorert használjak, hanem Firefoxot.Nyilván elsődlegesen nekem kellene eldöntenem, hogy például - nekem - melyik a jobb.De én most Téged - - igentisztelt, tapasztalt felhasználó - kérlek meg, mondj véleményt!
2009. okt. 9. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én explorert használok, jobban kézre esik mint a firefox, vagy a chrome
2009. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát jobban kézre esik? Nem tudom....

Mivel jobb: Kevesebb a hiba benne, sokkal modernebb, nincs benne annyi biztonsági "luk" hogy minden ad-ware bejusson...

Ha nem akarsz lassu netezést, vagy olyat hogy az oldal egyszerüen nem tölt be(mert IE nem tudja megjeleniteni) akkor szntem ne használj ie-t ... ajánlom még a SAFARI -T

2009. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Évek óta Firefoxot használtam, olyannyira, hogy amikor először megnyitottam az Explorert, nem is tudtam szinte használni, de:

már nem egészen fiatal a számitógépem, valószinűleg le is van terhelve, és folyamatosan megszakadozott a kapcsolat, nem tudta betölteni az oldalakat, csak 2-3x próbálkozásra, ha lekövettem a hibát, a kapcsolattal soha nem volt baj, tehát a mozzilla volt a ludas, és végül amikor lekapcsolódtam az internetről és mindjárt ki szerettem volna kapcsolni a gépet is, nem tudta bezárni az oldalakat, vagy várnom kellett 15-20 percet.

Sajnos nem mondhatom, hogy értek a számitógépekhez, az is lehet, hogy maga a program volt a hibás, és ez mind mással nem történik meg, de beleuntam. Azóta az Explorert használom, gyors, pontos, nincs vele semmi gondom.

2009. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én Firefoxot ajánlom (Én is főleg ezt használom), mert

-gyorsabb

-jobb html megjelenítés (Acid teszt: [link]

-rengeteg kiegészítő, addons

-személyre szabható

2009. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én firefox-ot használok, mert sokkal megbízhatóbb és stabilabb, gyorsabb. A firefox nyílt forráskódú. Minden nyílt forrású proginak megvan az a legnagyobb előnye, hogy bárki belenézhet a forráskódba, tovább szerkesztheti és megoszthatja saját, új ötleteit a főbb fejlesztőkkel.

( [link] ) Ennek köszönhető hogy kizárt, hogy legyen benne kiskapu, amelyen pl. figyelnék, hogy mit netezel. Az explorerrel már régebben volt valami botrány, hogy statisztikákat (és ki tudja miket) küldözgetett a fejlesztők felé.

2009. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Régóta Mozilla Firefox-ot használok, jelenleg a legmodernebb és legbiztonságosabb 3.5.3 van a gépemen, reklámblokkolóval (Adblock Plus) és bővitményekkel (lejátszók). Ha jól van beállítva és frissitve, akkor nincs vele semmi komoly gondom. Egy a bajom vele: sok memória kell hozzá. A régi gépemre a komoly trójait Internet Explorer7-tel kaptam, most IE8 van, de nem nagyon használom.
2009. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Internet Explorer az operációs rendszer része, bármilyen fertőzés bejön rajta keresztül és megfertőzi, a teljes Windows-t újra kell rakni. Ugyanez a baj a Live, Windowslive és más hasonló progikkal. IE8 valóban szebb és gyorsabb, viszont begyűjti az összes netes szemetet (Temporary Internet File-s). Ezek között fertőzés is lehet. Legyen a gépen, de csak végső esetben használom.
2009. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Google Chrome a király! Kevés memória kell hozzá, Firefox vagy IE importtal használom.
2009. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20.14-nek: nem a böngésző az oka, ha fertőzést kapott a géped. Azért fagyott le.
2009. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én operát használok egy hónapja és nagyon megvagyok vele elégedve:D
2009. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!