Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már tényleg csak fogni tudom...

Már tényleg csak fogni tudom a fejem, hogy mi lehet a gond. Jól jönne egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Az Nvidia driver folyot összeomlik. És a folyton az körülbelűl videónézésnél 1 órénként, játéknál 5 perc alatt.

Mikor ez történik kapok pár fura efektet a képernyőn (mintha "meghalna" a vga) és azután black screen. Kidob az asztalra, vagy kék halál, vagy simán újraindúl a gép (néha evvel a fura efektekkel betöltésnél). Fogalmam sincs, hogy mit tegyek már. (De már angyon kivágnám a vga-t az ablakon....)

Amiket próbáltam:

-Driver frissítés, régebbi felrakása, teljesen törölni, csak a VGA drivert felrakni mást nem, kicsit játszani a beállításokkal (forumokon olvastam)

-Vírus, malware ellenőrzés, registry clean

-Kártyán lejebb vinni a gpu clockot és a ramot

-Ma újra raktam a windows-t is ( bár csak leformáztam az egyik partíciót és arra visszaraktam mivel sok adat van a hdd-n ami kellene) és még az sem segített

FOGALMAM SINCS mit csináljak.

Meg akar halni valami a gépemben és inkább találjam ki, hogy mi? Vagy formázzam újra a hdd-t és még 1 friss win7-re megpróbáljam?

Nvidia forumon nagyon sok threadet találtam erről megannyi "fix"-el amiből egy se jött be.


Specs: Win7

i5 2500k

Gigabyte gtx 460

8GB HyperX RAM



2013. máj. 30. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen rossz a kártya. Gondolom te is gondoltál már erre ezek után. Esetleg még a táp gyengélkedhet, szóval próbálj meg mindkettőből cseredarabot szerezni és kipróbálgatni, hogy kiderüljön melyik a hunyó. Az szerintem igen valószínű hogy hardveres hiba van.
2013. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én pedig nagyon reméltem, hogy nem az. Most nincs sok keret egy új darab beszerzésére főleg nem egy vga-ra.
2013. máj. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!