Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség egy pillantást...

Segítség egy pillantást vessetek rá légyszi!? (többi lent) lehet hogy hozzá értő emberr kéne ehez!

Figyelt kérdés
szóval letöltöttem egy játékot és mikor ráléptem az exere akkor azt írtaki hogy hiányzik vagy nincs regisztrálva a binkw32.dll! volt aki ajánlot valami RAD VIDEO TOOLS-ot, aztis feltelepítettem és úgy sem volt jó! akkor letöltöttem egy binkw32.dll fájlt és azt bemásoltam a windows\system mappájába! akkorsem indult el akkor pedig megfogtam a parncssor és megkerestem a windows\system-et és oda beírtam hogy regsvr32 binkw32.dll előjött egy hiba üzenet hogy nincs register.dll-em vagy mim! mit tehetek? (ez windows7 volt)

2013. máj. 12. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
binkw32.dll a játék mellé megy! Az exe file mellé kell berakni! vagy az ennek fenntartott mappába!
2013. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
éppen most raktam be oda is és most meg azt írja ki hogy nincsregister.dll vagy mi mint mmikor a parancssorból akartam regisztálni!
2013. máj. 12. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem jó a .dll file! keress másikat!
2013. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!