Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik fotókönyvkészítő...

Melyik fotókönyvkészítő programmal találkoztatok? Véleményeket, összehasonlításokat várok. (ár-minőség. Stb)

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 15:31
 1/3 tabaki ***** válasza:

A Drogerie Marktban használatos Cewe programmmal. Az ár az én zsebemnek eléggé húzós, de azt kell mondjam, hogy pontosan azt kaptam, amit az összeállítás során a képernyőn láttam/elképzeltem, igazán tisztességes minőségben.

A program -- gagyi megjelenése ellenére -- nagyon jól lett megtervezve, a kezelése egyszerű, ugyanakkor minden lehetséges apróságra föl van készítve. A kezdeti viszolygás után egyre inkább el kellett ismernem, hogy mégiscsak komoly eszköz van a tiritarka batyuban. Csak dicsérni tudom, ami nem éppen jellemző rám.

2013. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na igen pont emiatt a "viszolygás" miatt kérdeztem rá, olyan gagyinak tűnik..bár nincs tapasztalatom a CEWE-vel. A bestfotokonyv.hu-ról vélemény?
2013. márc. 22. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Onlinefoto.hu rendkívül minőségi könyveket készít (bár én szolgáltatói oldalról, partnerükként dolgozom velük így a könyvek tervei is grafikai tervekként PS-ban készülnek), a DG Krafter nevű programjuk egészen használhatónak látszott, egy próbát megérhet, sőt azt hiszem van egy másik szoftverük is ami talán még egyszerűbben kezelhető mint az előbb említett. :)
2013. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!