Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendeltem egy laptopot, meg...

Rendeltem egy laptopot, meg is jött, de linux van rajta viszont nekem win7 kellene, hogy tudnám letörölni a linuxot és feltenni a windowst?

Figyelt kérdés

naívan beraktam a winfos telepítőt, újraindítottam a gépet hogy majd gomblenyomásával indíthatom a telepítőt... aha persze.... ugyanúgy betölt a linux, a kérdésem a lenne hogy tudok megszabadulni tőle? szart sem értek a parancssorokhoz meg semmiféle linuxos dologhoz. valaki eltudná magyarázni nekem érthetően? bocsi ha nagy butaságot kérdeztem! :D

22\L


2012. dec. 20. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ez ubuntu? van küllönbség? mert ubuntut ír betöltéskor nem tudom van-e különbség köztük :D
2012. dec. 20. 18:19
 2/5 anonim ***** válasza:
BIOS-ba belépni beállítani a CD(DVD) meghajtóról a bootolást ,telepítőlemez be ,partíciókat törölni telepítésnél (összeset) és mehet a telepítés.
2012. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem köszi, linuxon is delete gombal indítható a bios?
2012. dec. 20. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A BIOS nem az operációsrendszern fut. Tehát tök mind1 miylen rendszer van a gépeden, a BIOS "előhívó" gomb a használati utasításban van. De ez vagy F2, vagy DEL, vagy a DELETE gomb.
2012. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Válaszolók:

Értsétek már meg végre, hogy a win nem látja a linuxos fájlrendszert. Ezer ilyen kérdés van itt fenn.

Tölts le egy régi win98-as boot képet.

Azt írd ki RW cd-re.

Azzal indítsd el a gépet.

Aztán kövesd ezt:

[link]


Most fognak jönni a win7-es telepítővel, hogy az jó lesz, de nem látja az sem.Fog maradni egy pár Gb-os üres hely,a mit csak akkor fogsz ismét látni, amikor ismét linuxot használsz, de addig nem veszed észre, csak azt, hogy a 320-as vinyóból mondjuk 305-lesz elérhető.

2012. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!