Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ahhoz hogy Bármilyen Linux-ot...

Ahhoz hogy Bármilyen Linux-ot futtassak lemezről amin netezek meg minden ahoz kell hogy legyen a számítógépben merevlemez?

Figyelt kérdés
Mikor betölt megkérdezi hogy telepítem vagy csak kipróbálom és ha raa megyek hogy csak kipróbálom ehez kell merevlemez?

2012. dec. 15. 21:05
 1/6 Komplikato ***** válasza:
48%
Tudtommal nem. Van is olyan alaplap, vagy notebook amiben van beépített mini Linux, ha nem indulna a gép, lehessen nettezni, levelezni, stb.
2012. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell merevlemez, az egészet a memóriába tölti be és onnan használja plusz a CD-ről olvas dolgokat, ami épp kell. Ebből kifolyólag természetesen menteni semmit nem lehet.
2012. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell merevlemez.

Lehet CD-ről, vagy pendriveről is futtatni akár.

2012. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak azért mert notebookot fogok vásárolni a közeljövőben és arra gondoltam hogy veszek az aztali gépben lévő merevlemeznek egy külső házat a gépet meg elrakom és akkor jutott eszembe hogy van nekem linuxom kiírva és ha az azzal megy merevlemez nélkül akkor nem rakom el a gépet...
2012. dec. 15. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel is telepítheted egy tollmeghajtóra, sd kártyára vagy másra, és akkor már menteni is tudsz rajta, ami a következő újraindításokkor is meglesznek. Nyolc gigásra bőven elfér.
2012. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) akkor lehet hogy azlesz... van egy 16 gigás pendriveom... és arra ráteszem... a vincsit meg kiveszem és veszek neki egy külső házat...
2012. dec. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!