Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretünk lopni?

Miért szeretünk lopni?

Figyelt kérdés

Arra keresném a kérdést miért szeretjük letölteni a gammákat?.Akkor azt mondom oké ha már régi játék és nem kapni a boltokban.De ha kijön egy új játék és vki leszedi én azt annyira nem értem. Az nem kibúvó h nincs pénzem..Ha nincs pénzem nem veszek BMW-t és nem is kötöm el a szomszédét.Ez ugyan az.Vkik nagyon sok időt és pénzt áldoztak te meg két gomb nyomásra leszeded..Én nem töltök le játékokat ha kell vmi meg veszem.Nem nem vagyok gazgag amikor kijött a WoW kiegje a WOTLK akkor arra 3hónapig spóroltam.

Különben is ha új játékot tölt le az ember akkor ahoz valszeg van megfelelő configja..ami manapság nem kis pénz..ha azt meg tudja venni a játékokat is megtudná.

Arról nem is beszélve h tök jól néz ki a polcon a sok játék egymás mellet szépen eredeti netalántán gyüjtői változatban.

Az nem ugrik be senkinek h a kedvelt PC gameres társadalmától lop? Vajon miért nem készül mostanság annyi gamma pc-re mint konzolra? Mert sokan letöltik és a fejlesztő nem akar bele pénzt áldozni ha úgy is leszedi a kedves felhasználó.Milyen jó lenne SoulCalibur-ozni v Tekken-ezni pc-n?.Jó persze ezekre licence van a software-konzol cég között..de ez csak egy példa volt.


Tehát miért szeretünk lopni?


2009. aug. 12. 21:21
1 2 3
 21/26 csiber válasza:
Én ugy vagyok vele hogy torrent/warez örökké élni fog! Nincs olyan ember a világon (én szerintem) aki még sose töltött volna le valamit a netröl. Ráadásul van aki komolyan müveli a "lopást", lásd mennyi torrent oldal van. (tök feleslegesen)
2009. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

egyébként meg az jól néz ki ha megvannak a játékok eredetiben és ott sorakoznak a polcon(nekem is így van:))

csak tudod van akinek nincs rá pénze és ezért letölti.

és ezért tölti le:

mondjuk egy játék 4.000-10.000ft ba kerül, akkor 10db

játék 40.000-100.000ft-ba kerül ami azért 10db játékra

elég sok pénz. és akik a számitógépen szoktak játszani

azok biztos hogy nem egy játékkal játszanak.

a multiplayeres játékokat meg a legtöbb ember megveszi.

és énis jobban szeretem ha megvan a játék eredetiben,

de nincs rá minding keret :(

2009. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Azt nézd meg kérlek,hogy azoknak a cégeknek még mindíg akkora bevételük van,hogy az szinte felbecsülhetetlen énsem szeretek "lopni" de azzal vitába szállnék,hogy mindenki aki letölt rossz ember...

Nem hinném,hogy az rossz ember aki a többi embernek (persze van kivétel) mondjuk 1 torrentet 2x esen visszatölt ezek az emberek egymásért tesznek

azok a cégek pedig hidd el,hogy nem abból élnek ,hogy neked kinn van a polcodon az eredeti játék hanem abból,hogy a másik nagy cég megveszi,hogy reklámok vannak,hogy egy ötletet vásárol a másik cég,hogy egyliszenszt vásárol a szintén ugyan akkora cég...

ránk:1szerű emberekre nincs is szükség csak annyiból,hogy a legvégén hozzánk jukadnak ki de a pénz fentebbről jön nekik

(egyébként nem csak most csinálják ezt és ezzel a nagyobb cégek kalkulálnak is,hogy sokan csak le fogják tölteni)

(kicsit ugyan elkéstem de ha látod a válaszom lécci kommentelj)

2010. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én venném origibe a játékokat, ha nem ilyen hatalmas áruk lenne mint 10k...max a feléért venném meg
2010. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
én is igyekszem meg- veni de ritkán van rá és énis letöltöm
2010. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 hasasasa válasza:
lopni jó mármint nem játékokat de vicces mondjuk én nem szoktam de a haverjaim ilyen űnnepségekkor szoknak cukrot amik ki vannak téve én annyira nem is tudom milyenvagyok, hogy egyszerűen nem esik jól megtenni de én síkhűlye vagyok a letöltésekhez ezért PS3 mat vettem bizony jó félévente veszek hozzá játékot de nem vok annyira mániákus ezért nekem elég....
2010. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!