Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szeretünk lopni?

Miért szeretünk lopni?

Figyelt kérdés

Arra keresném a kérdést miért szeretjük letölteni a gammákat?.Akkor azt mondom oké ha már régi játék és nem kapni a boltokban.De ha kijön egy új játék és vki leszedi én azt annyira nem értem. Az nem kibúvó h nincs pénzem..Ha nincs pénzem nem veszek BMW-t és nem is kötöm el a szomszédét.Ez ugyan az.Vkik nagyon sok időt és pénzt áldoztak te meg két gomb nyomásra leszeded..Én nem töltök le játékokat ha kell vmi meg veszem.Nem nem vagyok gazgag amikor kijött a WoW kiegje a WOTLK akkor arra 3hónapig spóroltam.

Különben is ha új játékot tölt le az ember akkor ahoz valszeg van megfelelő configja..ami manapság nem kis pénz..ha azt meg tudja venni a játékokat is megtudná.

Arról nem is beszélve h tök jól néz ki a polcon a sok játék egymás mellet szépen eredeti netalántán gyüjtői változatban.

Az nem ugrik be senkinek h a kedvelt PC gameres társadalmától lop? Vajon miért nem készül mostanság annyi gamma pc-re mint konzolra? Mert sokan letöltik és a fejlesztő nem akar bele pénzt áldozni ha úgy is leszedi a kedves felhasználó.Milyen jó lenne SoulCalibur-ozni v Tekken-ezni pc-n?.Jó persze ezekre licence van a software-konzol cég között..de ez csak egy példa volt.


Tehát miért szeretünk lopni?


2009. aug. 12. 21:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Igen hallotam a válságról.És azért mert válság van már lopni kell?..anyám még azt fikázzák aki a jót mondja és az a normális ember aki csal, lop...
2009. aug. 12. 22:01
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
ja oszt ki beszélt a torrentekről és az origo az mi szerinted ?szoftverbázis honositómühely stb én ilyenekre gondolok
2009. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

tanulással érheted el azt, hogy később jobb munkahelyed legyen, és meg tudd venni amit akarsz, és ne lopni kelljen(ha így nézzük).

csak azt nem tudom, h havi 100ezer ft-ből 4 főre hogyan kellene megvenni a photoshoppot, vagy éppen a directort? mind a 2 több százezer ft. akkor ne menjek iskolába, ne tanuljak, menjek kőművesnek, mert ahhoz nem kell? vagy mi van?

szerintem te nagyon nem úgy nézed a világot, ahogyan az áll

2009. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a kérdés hogy miért szeretünk lopni:


Akkor én az iskolai beadandó készítéshez vegyek meg egy Borland Studio, Visual Studio fejlesztő környezetet fél milláért?


Amit tudok szabad-szoftvereken oldok meg, de így se tudom mindig elkerülni a warezolást...

2009. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyanígy a beadandóhoz photoshop és macromedia director kellett. a kettő együtt közelít az 1 millióhoz.

és kellett egy tutorialszerű pdf prezentáció is, amiben minden lépést meg kellett örökíteni.

ezeket vajon milyen ingyenes lehetőségekkel helyettesíthetném?

2009. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért lop az a gamerektől aki letölt? Ha nem töltené le, lehet, hogy soha nem lenne pénze megvenni a játékot. Ugyanott vagyunk. Sőt ha megtetszik neki a játék, lehet, hogy megveszi az illető eredetiben.
2009. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"te sem értesz hozzá mi..meg veszi az x megosztó v ott dolgozik a szálitásnál stb lenyúl egyet véletlen pont ért a dolgokhoz "feltöri" és dobja is torrentre..vki le szedi és Ő is tovább seedeli. "


ez abszolút nem így megy, profi warez csapatok dolgoznak 1-1 törésen és itt is az idő pénz, aki hamarabb felnyomja attól veszik meg hamarabb a nagy fizetős FTP szerverek, akiknek meg az az érdeke hogy minél nagyobb tömeget vonzon a friss tartalommal, amire torrentre jut egy játék/film/zene stb, az már a "tápláléklánc" legvége...

2009. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
heh.. igaz, miért is nem sajnáljuk szegény szoftverfejlesztő emberkéket akik nem 2millát visznek haza havonta csak egyet, miközben mi nyomorunkba próbálunk emelni életszínvonalunkon egy kis cseles találékonysággal, aminek még következménye sincs. Az internetszolgáltatók megélnek a 75%-nyi adatforgalomból amit torrentezéssel biztosítunk nekik, és létalapjukat teremtjük meg ezernyi domainnek amikért szintén pénzt kapnak egyesek.. a minőségibb 3D-grafikai szoftverek milliós áraknál kezdődnek, nyílván sokkal magasabb színvonalon lennek a film -és játékipar, ha csak a multimilliomosok mennének grafikai pályára mert megvették a szoftvert és megtetszett nekik.. Totál igazad van, bűnözők vagyunk és szégyelljük magunkat :)
2009. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért szeretünk lopni? Az emberek nem tekintik lopásnak egy-egy játék, film, zene stb. letöltését. Leginkább azért nem, mert attól, hogy másoljuk, nem lesz kevesebb másnak. Ha a szomszédtól ellopok valamit, neki feltűnik a hiány, de ha lemásolom az új dvdjét, neki is megmarad és nekem is meglesz. Amolyan mindenki jól jár alapon. A dolog másik része, hogy nálunk egyenlőre tényleg nincs következménye, ezért nem is érzik a lopás súlyát. Ha nekiállnának szigorúan venni és keményen büntetni a letöltőket, megváltozna a gondolkozás is, és nem csak a lebukás miatti félelemből.
2009. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szóló megmondja a tutit:


Az hogy ellopom a BMW-det meg az, hogy ellopok egy játékot akkor lenne egyenlő ha neked BMW hegyeid lennének....

2009. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!